Zrnková káva patří mezi nejprodávanější druhy kávy vůbec. Můžete ji použít do jakéhokoli automatického kávovaru a vlastníte-li mlýnek, můžete ji použít i pro ostatní kávovary, moca konvičky, french press. Čerstvě namletou kávu jednoduše nahradíte jen těžko. Nejčastěji se zrnková káva prodává v kilových baleních.
Na výslednou chuť a vůni vašeho šálku kávy mají kromě kvality kávových zrn vliv také jejich čerstvost, země původu a intenzita pražení. 
Káva (hovorově kafe) je  nápoj z upražených a rozemletých semen plodů kavovníku. Označují se tak i samotná  případně semena rozemletá na prášek. Káva je charakteristická svou silnou  vůni (aroma) a černou barvou. Obsahuje mimo jiné alkaloid a kofein  který povzbuzuje srdeční činnost a zvyšuje krevní tlak. Především se káva pije pro své povzbuzující účinky. Je také velmi oblíbeným nápojem při setkávání lidí a je často podávána po jídle (jako jakási „tečka“ či pro lepší trávení)
Rychlé info -24%
Lavazza Crema e Aroma zrnková Káva 1000 gLavazza Crema e Aroma zrnková Káva 1000 g

Lavazza Crema e Aroma zrnková Káva 1000 g

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
305 Kč 399 Kč
Barva Hnědá
Lavazza Crema e Aroma je tradiční italská směs, kterou znají znalci kávy po celém světě. Dokonale vyvážené složení středně pražených zrn…