Jedná se o speciální samovyrovnávací stavební gely, které umožní dokonale prodloužit nehtové lužko a Váš nehet bude vypadat přirozeněji. To znamená, že nebude Váš nehet prosvítat. Je vhodný také k zahlazení nedokonalostí na nehtech. Nehet působí čistě a velmi přirozeně.

Konec nekonečnému malování nehtů! Představujeme vám Kamufláže - revoluci v nehtovém designu. Tento nehtový make up je to, co vám změní život. Proč? Protože se jednoduše už nikdy nebudete muset trápit s maskováním přechodu mezi nehtem a tipem.

Kamufláže jsou krycí UV/LED gely, které perfektně zakryjí všechny nedokonalosti vašich nehtů. Máte problémy s loupáním, odchipováním nebo praskáním nehtů? Už ne! Kamufláže se neloupou, neodchipují a ani nepraskají. 

Díky tomuto nehtovému make upu můžete dosáhnout modeláže, která ladí s tóny vaší kůže. Vaše ruce tak budou vypadat elegantně a sofistikovaně, a přitom budou zářit přirozenou krásou.

Přidejte tento revoluční produkt do svého kosmetického arzenálu a zjistěte, jak snadné může být dosáhnout perfektního vzhledu nehtů. Nechte své nehty vypadat skvostně a přirozeně s Kamufláží - nehtovým make upem, který vám změní život.