STAVEBNÍ GEL S THIXOTROPY je jednofázový gel, který je ideální pro vytvrzení přírodní nehtové ploténky a pro stavbu a prodloužení nehtů na šablonách a tipech. Má tixotropní vlastnosti, díky nimž má gel proměnlivou konzistenci a zajišťuje plnou kontrolu nad nanášeným produktem. V balení se zdá být hustý, ale po nanesení na nehtovou ploténku a při manipulaci se štětečkem se trochu ztenčí.

Hledáte produkt, který vaši práci na nehtech povýší na novou úroveň? Chcete být kreativní, rychlá a přitom dosahovat bezchybných výsledků? Představujeme revoluční stavební gel s thixotropií - tekutou pamětí. Tento INTENZIVNÍ gel s nadýchanou konzistencí a 100% kryvostí mění pravidla hry v oblasti manikúry.

Thixotropní vlastnost našeho  gelu znamená, že se jeho konzistence mění pod vlivem dodané energie. Tento revoluční gél se při aplikaci na nehet mírně zředí, což umožňuje snadnou aplikaci a skvělé tvarování. A co je nejlepší, tento gel je samovyrovnávací. Ano, vytvořili jsme produkt, který se napřizpůsobí vašemu stylu práce, ne naopak.Objednejte si jej nyní a překvapte své zákazníky nebo sebe samu s výsledky, jaké jste si nikdy nedokázala představit. Získejte si nadstandardní řešení pro vaši práci s nehty.

Přestože má poměrně hustou konzistenci, jemně se vyrovnává, ale nestéká a nezaplavuje kůžičku. Gely s "tekutou pamětí" jsou ideální pro budování a prodlužování nehtů bez pilování, čímž šetří produkt i čas při úpravě. Tento extrémně odolný a dlouhotrvající gel je odolný vůči mechanickému poškození, takže se můžete těšit z krásné manikúry po celé dny bez obav, že produkt popraská nebo se odštípne.