Dopřejte pohodlí sama sobě nebo svým zákaznicím. Tyto podložky totiž slouží k podložení rukou při modeláži nehtů, pilování atd. Je tedy velmi důležité, abyste se Vy nebo Vaše zákaznice cítila dobře a čas si užila v pohodlí.

Máš ráda pocit, když tvoje ruce vypadají dokonale a jsou hýčkané? Přemýšlela jsi někdy, jak by se taková manikúra mohla stát ještě příjemnější? Máme pro tebe řešení - manikúrní podložky pod ruce. 
Naše manikúrní podložky pod ruce jsou designovány k tomu, aby tvoje ruce při manikúře byly pohodlně podloženy a zároveň chránily tvůj pracovní stůl před poškrábáním od nástrojů. Ať už se rozhodneš pro froté, plastové nebo koženkové provedení, vždy budeš mít k dispozici nejlepší možnou podporu pro zápěstí. A to vše v různých barvách a anatomických tvarech, které se hodí do každého interiéru a odpovídají každému vkusu!
Představ si, jak se tvoje ruce uvolněně položí na měkkou a pohodlnou podložku. Cítíš, jak je tvoje zápěstí podpořeno a jak je celá manikúra najednou mnohem příjemnější. A co víc, tvoje pracovní místo zůstane dokonalé, bez jediného škrábance. 
Máš-li chuť svůj manikúrní zážitek posunout na novou úroveň, neváhej a zakupte si naše manikúrní podložky pod ruce. Dopřej pohodlí svým rukám a užij si svou manikúru na plno. Objednej si je ještě dnes a těš se na nový pocit pohodlí a luxusu!