Přírodní nehtové tipy jsou vyrobeny z kvalitního plastu, takže se jen tak lehce nezlámou. Jsou vhodné na akrylové i gelové nehty. Nejsou nijak zbarvené, tudíž jsou velmi dobrou variantou, se kterou můžete pracovat.

A proč by vás měly zaujmout? Protože jsou kvalitní, odolné, flexibilní a hlavně vypadají přirozeně! Vaše nehty tak budou vypadat krásně a zdravě, aniž byste museli trávit nespočet hodin u manikérky. 
Naše Přírodní tipy na nehty jsou vyrobené z prvotřídního materiálu, díky čemuž jsou skvěle pružné a odolné. Díky tomu nemusíte mít strach z praskání během modeláže nehtů. A navíc, můžete je použít jak pro gelové, tak pro akrylové modeláže.
Ale to není vše! Představte si pocit, kdy si každý oblíbí vaše nehty. Když vás lidé budou obdivovat a ptát se, jakou manikérku máte. A vy? Vy jim budete moci s úsměvem odpovědět, že se o své nehty staráte sami, díky našim Přírodním tipům na nehty. Díky svému specifickému zbarvení totiž při pohledu ze spodu nerozeznáte tip od přirozeného nehtu. Udělejte si radost a dopřejte svým nehtům to nejlepší!

Objednejte si své Přírodní tipy na nehty ještě dnes a zažijte pocit, jaké to je mít krásné, přirozené a zdravé nehty bez jakéhokoli úsilí.