Při akrylové modeláži je vždy nepostradatelný liquid. Liquid je tvrdidlo (tekutina), díky kterému nemusíte používat UV/LED lampu, a to díky schopnostem tvrdidla, které tvrdnutí způsobuje. Výzva pro všechny milovnice nehtové modeláže! Našli jste už to pravé tvrdidlo na akryl? Ať už jste začátečnice nebo zkušená profesionálka, s naším produktem vytvoříte dokonalé nehty bez nutnosti použití UV/LED lampy! 

Znáte to - jste uprostřed akrylové modeláže nehtů a uvědomíte si, že váš liquid už je na konci. S námi se vám tohle už nestane. Na výběr máte z různých typů tvrdidel, ať už hledáte liquid s pomalým, nebo rychlým tvrdnutím. A co je na tom nejlepší? V nabídce máme liquid bez zápachu.Můžete se rozloučit s nepříjemným zápachem, který je pro většinu liquidů typický. 


Už si dokážete představit, jak snadno a rychle vytvoříte dokonalou manikúru, aniž byste museli čekat na vyschnutí pod lampou? A to vše v pohodlí vašeho domova, s minimem zápachu a maximálním výsledkem. Navíc, s naším liquidem se nemusíte bát o své zdraví - je bezpečný a šetrný k vašim nehtům. Nečekajte a vyzkoušejte naše tvrdidlo na akryl a

kalíšky - misky už dnes! Objednejte si ho přímo na našich stránkách a my vám ho doručíme až ke dveřím. Získejte dokonalé nehty s minimem námahy!

Rychlé info -20%
Tvrdidlo na akryl - Liquid 100 mlTvrdidlo na akryl - Liquid 100 ml

Tvrdidlo na akryl - Liquid 100 ml

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
199 Kč 249 Kč
Barva Modrá
Při akrylové modeláži je vždy nepostradatelný liquid. Liquid je tvrdidlo (tekutina), díky kterému nemusíte používat UV/LED lampu, a to díky…