ECONOMIC GEL - Tento jednofázový stavební gel střední hustoty představuje ideální řešení pro všechny, kteří hledají kvalitní, odolný a snadno použitelný produkt pro modelaci a prodloužení nehtů. Díky svým vynikajícím samonivelačním vlastnostem se gel rovnoměrně roztírá po nehtové ploténce, což umožňuje snadnou a rychlou aplikaci. Jeho unikátní složení zajistí, že vaše nehty zůstanou pevné, odolné vůči mechanickému poškození a dlouhodobě krásné.

GEL je vhodný jak pro zpevnění přírodních nehtů, tak pro vytvoření a prodloužení nehtů na šablonách či tipech. Flexibilita tohoto gelu ocení stylisté na všech úrovních zkušeností, ať už se jedná o začínající nehtové designéry nebo zkušené profesionály. Navíc, díky široké paletě maskovacích barev, jako jsou PINK MASK, COVER, COVER LIGHT, COVER MEDIUM, COVER DARK a WHITE,atd. můžete tento gel použít i samostatně, bez nutnosti aplikace hybridního laku, dokonale tak zakryjete nedostatky přírodní nehtové desky, jako jsou krátké ložiska.

Doby vytvrzení gelů Economic. Minimální doporučené doby fotopolymerace.
UV/LED lampy 60s-120s (365nm+405nm)
UV lampy 120s (365nm) ,

LED lampy (405 nm) se gely nevytvrdí!

Největší benefity produktu:
1. Vynikající odolnost a dlouhotrvající efekt - Užívejte si krásné a pevné nehty po dlouhou dobu bez obav z poškození.
2. Samonivelační vlastnosti - Umožňují snadnou a rychlou aplikaci pro dokonalý výsledek každým tahem.
3. Flexibilita pro všechny úrovně zkušeností - Ideální pro začínající i pokročilé stylisty, kteří chtějí dosáhnout profesionálních výsledků.
4. Široká paleta maskovacích barev - Nabízí možnost dokonalého zakrytí nedostatků přírodní nehtové desky bez nutnosti dalšího lakovaní.
5. Univerzální použití - Lze použít jak pro zpevnění přírodních nehtů, tak pro vytvoření a prodloužení na šablonách a tipech, což z něj dělá multifunkční nástroj pro každou nehtovou stylistku. 

S ECONOMIC GEL získáte nejen kvalitu a odolnost, ale také flexibilitu a krásu pro vaše nehty s minimálním úsilím. Buďte kreativní a vytvářejte nádherné nehty s produktem, který vám v tom pomůže.