Zbavte starostí,čekání a návštěv u nehtařky v kosmetickém studiu! Představujeme vám sadu na modeláž nehtů gelovou metodou. Vaše manikúra bude nyní vždy vypadat profesionálně a dokonale, a to i bez drahých salonů a čekání na volné termíny. 

Naše sady na modeláž nehtů gelovou metodou jsou luxusním, ale zároveň dostupným řešením pro všechny, kteří chtějí mít krásné a udržované gelové nehty. Nejenže ušetříte čas a peníze, ale také si budete moci užít kreativní proces modelování vlastních nehtů.

Představte si, že vám už nikdy nebude třeba plánovat návštěvu u manikérky. Místo toho si sednete v pohodlí domova, vezmete do ruky naši sadu a začnete tvořit. Nejenže si vytvoříte profesionální manikúru podle svých představ, ale také prožijete radost z vlastní kreativity. 

Nemusíte být profesionální manikérka, abyste měla krásné gelové nehty. S naší sadou na modeláž nehtů gelovou metodou to zvládne každý

Rychlé info -29%
NEHTYPROFI sada na gelové nehty TYRKYS 48W

NEHTYPROFI sada na gelové nehty TYRKYS 48W

Skladem
1 529 Kč 2 155 Kč
Barva BlankytnáFialováRůžováČervenáTmavě RůžováTmavě Modrá
Typy barev GlitrovéKlasické
Chcete si začít dělat nehty sama doma a nevíte co vše je k tomu potřeba? Nebo chcete udělat radost někomu z rodiny a nevíte co pořídit?…