Nebaví Vás obyčejné nehty a ráda experimentujete? Líbí se Vám různé ozdoby ale nevíte, jak své nehty oživit? Vodolepky jsou naprosto skvělou volbou, jak dodat Vašim nehtům nádech hravosti a zároveň být stylová, což znamená, že byste jim měla věnovat více pozornosti! Proč jsou vodolepky u žen oblíbené azároveň tak vyjímečné? Dnes bychom Vám rádi předali pár informací ohledně tohoto trendu a podrobně popsali, jak s vodolepkami pracovat. Pokračujte ve čtení a dozvěte se informace, které pro Vás budou jistě velmi užitéčné.

Vodolepky byly vytvořeny pro snadné a rychlé ozdobení nehtů. Pokud nanesete vodolepku na nehet správně, vytvoříte tak jeho krásný vzhled s různými malůvkami. Jsou tedy nejlepší volbou pro všechny, kteří nebyli obdarování talentem pro malování nebo pro ty, které malovat jednoduše nebaví.

U nás na e-shopu i na kamenné prodejně můžete objednávat z velkého výběru velmi kvalitních vodolepek. Najdete zde tématické vodolepky na všechna roční období a mnoho dalších. U nás jsou rozhodně za bezkonkurenční ceny a nemusíte se obávat, že by Vám nedržely. Jsou to kvalitní vodolepky, které vydrží po delší dobu na Vašich nehtech a dodají jim přesně ten šmrnc, který hledáte!

Nebojte se práce s vodolepkami. Ušetříte díky nim spousty času a můžete si tak se zdobením nehtů krásně vyhrát. Představivosti se meze nekladou! 

Co vše pro práci s vodolepkami potřebujete?

 1. Vámi zvolené vodolepky, kterými chcete nehty ozdobit.
 2. Kelímek s vodou (voda - pokojová teplota).
 3. Štětec
 4. Pinzetu
 5. Odlakovač
 6. Jemný pilník na nehty

Jak postupovat při práci s vodolepkami?

 1. Sejmeme ochrannou fólii na vodolepkách.
 2. Odstřihneme vzor/obrázek, který chceme na nehtu (vždy připasujte vodolepku k nehtu, abyste ustřihli správnou velikost a vodolepka se tak vlezla na Váš nehet).
 3. Ustřiženou vodolepku vložíme do vody a necháme ji zhruba 20 vteřin ponořenou.
 4. Vodolepku vyjmeme a zkusíme (velmi opatrně), jestli se odlepí od podložky. Pokud vodolepka stále drží na svém místě, zkusíme ještě na malou chvíli ponořit do vody.
 5. Jakmile jde vodolepku odlepit, ihned ji naneseme na připravený nehet (nalakovaný nehet - musí být již uschlý).
 6. Vodolepku vyhladíme prstem či kopýtkem. Pro vyhlazení můžete také použít buničinu. Věnujte se vyhlazení důkladně a to hlavně na okrajích nehtu. 
 7. Vodolepku necháme zaschnout (cca jednu minutu počkáme).
 8. Pokud máte větší kousek vodolepky, nyní můžete přebytečnou část odstranit pilníkem (u volného okraje nehtu) či štětcem namočeném v odlakovači (kolem nehtového lůžka). 
 9. Na konec vodolepku zafixujeme průhledným lakem na nehty či fixačním UV gelem.