Každá z nás touží po perfektním obličeji, bez kruhů pod očima, s dokonalým obočím a plnými rty. Ne všechny se však s takovou genetickou výbavou narodíme a tak je potřeba pár vychytávek :)

Jak na větší oči?

Pokud Vám příroda nenadělila zrovna oči mrkací panenky, nezoufejte. Skvěle si vystačíte se světlými  stíny a rozjasňovačem. Rozjasňovač je vhodné nanášet do vnitřních koutků očí a pod spodní okraj obočí. Tím docílíte optického zvětšení očí. Naopak na tmavé stíny zapomeňte! Oči se v nich zbytečně ztratí.

Kruhy pod očima?

Asi každá z nás má zkušenost s nepříjemnými kruhy pod očima. Pomoct si od nich můžeme například kvalitním tekutým korektorem, který nezalézá do vrásek. Vhodné jsou korektory s tenkým aplikátorem, který Vám usnadní práci. Nezapomeňte korektor aplikovat na opravdu tmavá místa, ty světlá by totiž nepřirozeně vytáhl. Tónový rozdíl mezi pokožkou, kde byl aplikován korektor, a tou bez korektoru pak jednoduše zamaskujte prstem či blending štětcem.

Dokonalé obočí

I přes to, že většina z nás se snaží své obočí neustále upravovat, nejpřirozeněji vypadá obočí, se kterým jsme se narodili. Upravujte proto své obočí pouze lehce, netrhejte ho víc, než je třeba. Ani se symetrií to není třeba přehánět. Příliš symetrické oblouky a úzké linky totiž zase vypadají velice nepřirozeně. Vsaďte na přirozenost :)

Náš tip! Pokud používáte pudrové stíny na obočí, navlhčete si před nanášením štětec. Snadněji se kreslí tvar obočí.

Plné rty i bez chirurga? No jasně!

Vyzkoušet můžete kartáček na zuby, na který si nanesete kokosový olej. Následně masírujete zhruba dvě minuty. Nejen, že se Váš objem rtů lehce zvětší, ale navíc si obrousíte oschlé šupinky ze rtů a Vaše rty budou vypadat skvěle!

Náš tip! Chcete-li, aby Vám objem vydržel déle, použijte místo oleje skořici či kajenský pepř, smíchejte v malé mističce, naneste na kartáček a postupujte stejně jako v předchozím případě. Tento výsledek by měl vydržet až tři hodiny!