Vše se nyní točí kolem podzimu a my se v tomto období rádi věnujeme všemu, co se jej týče i jeho trendům, které zrovna frčí. Jelikož je u nás velký výběr, vybrali jsme pár barviček a ozdob za Vás, které by Vás mohly inspirovat k podzimnímu nehtovému tvoření. Taky tak milujete podzim?

Co doporučujeme?

Vzhledem k tomu, že venkovní teplota začíná být pomalu ale jistě chladnější a chladnější, naše ruce dostávají zabrat. Musíme jim věnovat dostatečnou péči, aby vypadaly krásně nehledě na to, jakou barvičku na ně později zvolíte. Ruce by měly být vždy před odchodem namazány vrstvou krému, která ochrání kůži před vysoušením a popraskáním. Jedině dostatečnou péčí a také díky času, který budeme péči věnovat můžeme kouzlit na našich nehtech nádhernou manikúru a docílit tak dokonalého vzhledu našich rukou a nehtů. Pokud jsou totiž nehty a kůže zanedbané, ani ten nejlepší gel lak na světě to nezpraví. Proto je důležité v prvé řadě na podzim i v zimě chránit své krásné ruce a starat se o ně. Poté můžeme vybírat barvičky, ozdoby, samolepky, třpytky nebo kamínky, čímž zvýrazníme ještě více krásu nehtů i rukou.

Někdy je však těžké vybírat z různých barviček a ozdob, jelikož je opravdu velký výběr. My jsme si pro Vás dnes přichystali inspiraci na podzim s pomocí Amazing gel laků, thermo gel laků, samolepek, nálepek a brokátů!

Co takhle Amazing gel laky?

Co takhle Thermo gel laky?

Co takhle samolepky a nálepky?

Co takhle brokáty?