Když se kouknete na svou poličku v koupelně, najdete v ní spousty produktů na obličej, vlasy a tělo, ale jen steží najdete výrobky pečující o Vaše ruce? To je obrovská chyba zvláště v období, které vybízí k tomu, aby naše ruce vyloženě trpěly. Nejde však jen o nepříjemný pocit nebo bolest kůže na našich rukou, ale také o jejich vzhled, který mnohdy vypovídá o tom, jak se o sebe staráme a pomáhá lidem tipovat, kolik je nám let. Napravte tuto chybu a pořidťe si domů pár pomocníků, kteří Vám pomohou udržet Vaše nehty a ruce zdravé,mladé a krásně vypadající. Přinášíme také pár tipů, co si můžete pořídit a co je pro Vaše ruce v tomto období dobré.

Základem je samozřejmě čas! I Vaše ruce a nehty potřebuji dostatek času, aby byly krásné. Pokud se o nehty a ruce nestaráte, mnohdy trpí a vypadají nehezky. Výhodou však je, že i Vy můžete popraskanou a nepěknou kůži uzdravit právě časem a péčí, které musí být dostatek. Milujte své ruce, pečujte o ně a ukazujte je světu!

Jak pečovat o ruce během dne? Krém, krém, krém...

Během dne rozhodně doporučujeme šáhnout po krémech, které jsou méně husté konzistence. Lehká textura je během dne důležitá, jelikož matné a husté krémy velmi často a rády zanechávají nepěkné mastné filmy, díky kterým si můžete nepěkně zamazat oblečení či věci, se kterými pracujete. Vhodné je i šáhnout po takových, které obsahují bambucké máslo hydratující právě suché, unavené a dehydratované ruce. My milujeme krémy od značky Dermacol, které příjemně voní a krásně hydratují kůži. U nás jsou také v dostání.

Pokud máte atopickou kůži nebo velmi přecitlivělou, je dobré investovat do kvalitnějších krémů, které jsou určeny na tento problém. Vybírejte takové, které vytvoří dostatečnou ochrannou vrstvu!

POZOR! Krém nanášejte kdykoliv během dne a pokud se chystáte ven, je naprostou nutností vždy ruce krémem namazat! Jinak je veškerá práce zbytečná a ruce budou opět trpět!

Kosmetiku určenou pro péči o ruce dejte na místo, kde ji často uvidíte!

Pokud si uděláte místo v koupelnové poličce, mnohem častěji vše potřebné pro péči o ruce uvidíte a tak postupem času zařadíte mezi bežné denní činnosti, které jsou pro Vás automatické. Pokud se budete každý den věnovat alespoň krátkou chvíli svým rukám, jistě Vám to vrátí krásným a zdravým vzhledem!

Antibakteriální mýdlo!

V dnešním Covidovém šílenství plném strachu a "virů" je nezbytné u sebe nosit antibakteriální gel. Některé jsou však velmi agresivní a proto je důležité, abyste vybírali takové, které Vás neštípou, nevysušují Vám ruce a které jsou pro Vás příjemné.

U nás na eshopu i prodejně opět najdete úžasná antibakteriální mýdla od značky Dermacol, která si nemůžeme vynachválit!

Nezapomeňte na malý zázrak jménem BALBCARE!

Dopřejte své pokožce a nehtům nejlepší péči a nechte se BalbCare rozmazlovat. BalbCare kompletně eliminuje použití vody, což snižuje o 100% riziko plísňových a mykotických onemocnění. Zabraňuje vysoušení pokožky. Pracujete bez vody, bez ručníku, bez misek, bez krému, bez oleje.
BalbCare obsahuje vyživující látky pro dokonalou péči rukou, nohou a nehtů.