Ať už jste milovník podzimu nebo ne, za pravdu nám dáte, že s sebou podzim přináší spousty krásných barev. Lidé se začínají mnohem více zahalovat, jelikož se začíná ochlazovat. Děti vybíhají ven a rodiče na krásné procházky uličkami plnými barevného listí. Na chatě se zachumláte do deky a koukáte na nádhernou přírodu a její dary. Když je deštivo, opět se zachumláte do chlupaté deky, uvaříte si horkou čokoládu a sledujete televizi. Nezní to nádherně? Ne jen zní, ale je to realita. I když chladnější a deštivější počasí s sebou přináší i depresivní náladu, nachlazení a únavu, je důležité zaměřit se na vše okolo, co nás zase naopak nabíjí. A kdy je nejlepší čas sáhnout po barvičkách typických pro podzim? No přeci na PODZIM!

Každý z nás má rád něco jiného, a tak je tomu i u období. Někteří lidé by raději měli tropy po celý rok, druzí je naopak nesnáší. Podzim je však období, kdy je i teplo, i zima a když se zadaří, moc nám neprší. Pomalu se připravujeme s podzimem a jeho ochlazením na zimní čas, který je zase plný oslav, dárků a jídla. Z léta, které bylo plné neonových nebo pastelových barviček se přesouváme k hnědé, zelené, oranžové či žluté barvě. Ale i tyto barvy jsou zábavné a velmi elegantní. Nebojte se jít s podzimem a držet se jeho barev!

Podzim na rukou

Co se týče podzimu, barev a našich rukou, můžete vyloženě kouzlit. K prodeji nabízíme velké množšství krásných barev a odstínů, které přímo volají po tom, abyste je měla na nehtech v podzimním období. V naší nabídce najdete krásné odstíny ONE STEP GEL LAKŮ v hnědé, červené, cihlové, oranžové, šedofialové nebo šedé.

Milujete třpyt? Nebojte se a vyzkoušejte naše AMAZING GEL LAKY Deep flakes, které jsou plné krásných třpytivých diamantů.

V naší nabídce najdete opravdu spousty krásných barviček, mezi které patří také NEW GELS, což je nová kvalitních UV gelů. Nebojte se však zabrouzdat v různých kategoriích. Věříme, že si vyberete a budete nadšená!

Podzim na obličeji

Podzimní barvičky nemusíte nosit jen na Vašich nehtech, ale taky na očních víčkách. My jsme si pro Vás připravili Dermacol produkty, které se na podzimní období a počasí hodí. 

Krásné paletky očních stínů Dermacol plné podzimním odstínů, kterými nikdy nic nezkazíte. Dodají Vám šmrnc, eleganci a rozzáří Váš obličej.

Nezapomínejte na celou pleť, která by měla být hezky sjednocená v jednom tónu barvy. My doporučujeme tento Dermacol LONGWEAR COVER makeup, který dokonale zakryje i hodně viditelné tetování. To znamená, že opravdu báječně zakryje veškeré nedostatky na Vaši pleti! Dále je důležité zaměřit se na rty, pro které se hodí různé tmavé odstíny, z nichž nejoblíbenější je klasická červená. Na rty se ale nehodí jen červená barva, můžete vybírat také z odstínů oranžových či hnědých barev.