Můžete mít krásný a dokonalý make-up, značkové oblečení a drahý parfém. Pokud však nemáte krásně upravené nehty, celkový dojem tím naopak zkazí. Věřte tomu nebo ne, ale upravené nehty dělají opravdu mnoho!

Nejdříve je důležité upravit nehty do délky, která je pro Vás příjemná a líbí se Vám. Já bych osobně volila vždy kratší délku nehtíků, aby se případně nelámaly. Prvně tedy zvolíme délku, zkrátíme a zapilujeme do jednoho tvaru. 

Dále je důležité zaměřit se na následující:

Vybírejte kvalitu. To neznamená, že si musíte kupovat laky na nehty za několik stovek. Dobrý a kvalitní lak můžete pořídit již od 100 korun. Takový kvalitní lak poznáte podle hustoty. Jakmile odšroubujete víčko laku a vidíte, že lak hned začíná kapat, je to pro Vás znamení, že tento lak nejspíš nebude moc dlouho držet a je dosti možné, že bude dělat nepěkné šmouhy. 

Naskladnili jsme pro Vás novinku od Dermacolu, díky které Vám nehty vydrží krásné mnohem déle, než s klasickými vodovými laky na nehty.

V zásobě další lak. Jedna vrstva jednoho laku vždy vydrží jen na krátkou chvíli. Po ruce byste měla mít jeden kvalitní lak barvy, kterou chcete na nehtíkách mít a další lak, který je průhledný. Nejdříve nalakujete prvním barevným lakem a to jednou či dvěmi vrstvami. Necháte lak důkladně uschnout a poté přelakujete průhledným lakem. Důležité je nešetřit. Čím více vrstev, tím lépe. Průhledný lak by měl mít hustou konzistenci, aby vytvořil krásný gelový efekt.

Štěteček je velmi důležitý. Je dobré vědět, jaký štěteček používáte a nejlépe vybírat takový, který je silnější. Lépe se s ním pracuje, krásně pokryje nehet a urychlí lakování. 

Čím méně zapojujete ruce, tím déle vydrží krásné. Když se pouštíte do úklidu, sáhněte po rukavicích, díky kterým omezíte tak častý styk nehtů s vodou. Pokud otevíráte konzervy nebo pracujete na zahrádce, dávejte si vždy pozor a snažte se myslet na to, abyste nehty a lak moc nezatěžovaly.

Nezapomínejte také ruce často krémovat. Krém sice neprodlouží délku výdrže laku na nehtu ale vždy budou Vaše ruce a nehty vypadat zdravěji a krásněji.