Jak jste již zaregistrovali, v nabídce našich produktů máme i kosmetiku WUNDER. Proč jsme si vybrali k prodeji právě tuto kosmetiku? Protože jsme přesvědčeni, že je jedna z nejlepších, jakou může žena používat! Dnes bychom Vám rádi představili WUNDER BROW, díky kterému můžete vykouzlit nádherné obočí jako mají hollywoodské hvězdy!

WUNDERBROW je jedinečné ONE-STEP řešení, díky kterému Vám stačí 2 minuty na to, abyste měla naprosto perfektní obočí. Aplikace je snadná. Stačí vyplnit a formovat obočí podle Vašich představ v přirozených tónech. Na výběr je z více barev, takže si sama můžete zvolit, která se hodí k Vaší pleti. Perfektní na tom je, že drží opravdu celý den. Je jen velmi málo produktů, za které bychom daly ruku do ohně a které i když aplikujete ráno, vypadají stejně i večer před odličováním. Díky WUNDERBROW nemusíte mít strach, že by Vám obočí nevydrželo. Drží jako ďas po celý den i celou noc!

WUNDERBROW formule obsahuje exkluzivní vlákna podobné vlasům, kombinované se speciálně vyvinutými pigmenty navrženými tak, aby účinně přilnuly k pokožce a chloupkům obočí. Formule je pak spojena s unikátním Permafix gelem, který vytváří pružné matice a udrží přirozenou barvu a extrémní trvanlivost.

Patřím k těm, které nemají obočí. Mohu i tak WUNDERBROW používat?

Pokud jste bez obočí a bojíte se jakéhokoliv tetování, WUNDERBROW je skvělou volbou, jak mít opět krásné obočí. Navíc, když se vám něco nebude líbit, můžete jej jednoduše odlíčit. To u tetování bohužel nejde. WUNDERBROW gely jsou jedinečnou, přirozenou a méně nákladnou formou řešení. 

Jednou z hlavních výhod je, že NENÍ TESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH. Lidé se mnohem více začínají zajímat o to, jestli je kosmetika testovaná na nevinných zvířatech a právě WUNDERBROW netestuje! 

U nás na e-shopu i v kamenné prodejně najdete širokou škálu zboží od WUNDER COSMETICS a mezi nimi patří i náš poklad WUNDERBROW!