Ať už jste studentkou nebo pár let vzpomínáte, my Vám dnes rádi připomeneme krásné vzpomínky, které má na školní léta každá z nás. Školní tématika totiž není žádná nuda a my jsme se rozhodli, že Vám to dokážeme touto malou inspirací, která nás nesmírně baví. Podpořte své děti a ukažte jim, že jste s nimi i přesto, že již školu nenavštěvujete nebo se přichystejte na svůj první den, kdy budete sklízet jen samou chválu a kdy při psaní nebudete moci své oči od nehtů odtrhnout. Nebojte se experimentovat a oživte svou manikúru!

Základem jsou zlomky, názvy oblíbených předmětů, zamilovaná psáníčka (budeš semnou chodit?), linkovaný papír, tužky a pastelky, pravítka, oblíbená svačina (donut, jablko či banán). Rozhodně si můžete vybírat s nepřeberného množství různých variant, směrů i barev! Nebojte se vybírat i z neonových barviček, které jsou po létě stále IN. 

Co potřebuji k tomu, abych mohla vykouzlit tak krásnou manikúru? 

Rozhodně se neobejdete bez pilníku, díky kterým spilujete nehty a upravíte je do tvaru. Co se však týče samotné modeláže, je na Vás, jestli šáhnete po klasickém laku, který vydrží jen pár dní, nebo se zaměříte na kvalitu a dlouhodobou výdrž a vyberete si z naší nabídky UV/LED gel laků, UV/LED gelů, barevných UV gelů či akrylu. Jestliže toužíte po delších nehtíkách, je potřeba mít u sebe sadu tipů (+ lepidlo na tipy) či šablon. Hodit se Vám budou také buničinové polštářky, štětce (jeden tenký na kresbu), dřívka, brusný blok. Pokud pracujete s UV gely, nezapomeňte na cleaner a primer.

Inspirujte se našim výběrem! BACK TO SCHOOL! Své výtvory nám posílejte na nás Facebookovský profil nebo do directu na nás instagramový profil. Budeme se těšit na další inspiraci a krásné fotky!