Kdo my nemiloval jarní odbobí, kdy nám ptáci začínají krásně zpívat a stromy pomalu rozkvétat? Toto období je plné vůní, tepla a krásných barev. Na začátku jara slavíme naše velmi oblíbené Velikonoce, později zase první máj, kdy si zamilovaní dávají pod třešní sladký polibek. Není jarní období prostě úžasné? Ženy začínají nosit sukně či šaty a ze skříní vybírají kousky různých pestrobarevných barviček. Nemusíme se tolik zahalovat, což pro nás znamená: Žádná bunda a rukavice! Rukavice, které zakrývají naše krásné ruce. Ty po zimě dostaly jistě zabrat ale nyní je čas jim dodat zase péči, něhu a ukázat je v plné kráse celému světu. Jak můžete své nehty naladit na jaro a dopřát jim pořádnou péči?

Péče o Vaše ruce

Ze všeho nejdříve je důležité zaměřit se na péči o Vaše nehty. Začíná teplo a s ním přichází i odhalování našich krásných deseti klenotů. A ty musí vypadat opravdu světově! Věnujte jim po zimě, kdy jsou popraskané a velmi unavené, dostatek času a péče. Potřebují regeneraci, což znamená, že jim opravdu musíte intenzivně věnovat kousek svého času a klidu. Dopřejte jim každodenní masáž krémem a nebojte se nehty zastřihnout či opilovat, aby se zbytečně nelámaly. Můžete použít pro začátek i nehtovou výživu určenou pro posílení nehtů či vitaminové doplňky, které se zaměří na zlepšení kvality Vašich nehtů. 

Jaro donutí každého z nás k tomu, abychom vytáhli kýbl, hadru, saponáty a začli pořádně uklízet. Jarní úklid zná asi každý z nás, že ano? Každopádně, i tady je nutné dát si pozor. Nezatěžujte své ruce a nehty chemickými saponáty a k uklízení si pořiďte rukavice, které Vás ochrání od suché kůže a podráždění. Věřte mi, že takové saponáty dokáží udělat pěknou neplechu.

V nabídce máme kvalitní krémy na ruce od značky ZIAJA

Kvalitní výživové laky značky DEKOR 

Jaro na Vašich nehtech!

Ach, ty krásné barvičky, které zase můžeme nosit! A nemyslíme tím jen oblečení, ale i ta spousta krásných barviček laků a gelů, které mohou zdobit naše nehty! Zima je plná chladných tónů ale nyní si můžete vymýšlet různé kombinace a nehty zdobit krásnými vodolepkami, malovat na ně různé krásné vzory či zdobit je třpytkami, zdobícími fóliemi nebo třeba kašmírem. 

U nás najdete velké množství krásných barev laků, gel laků nebo také různé ozdoby, které oživí ty unavené a smutné nehty po chladné zimě. Podívejte se na náš výběr. Jedná se však pouze pár fotek produktů určené pro inspiraci. Na našem e-shopu najdete veškeré zboží. Věříme, že se s radostí pustíte do nákupu!

Krásné barvy laků na nehty

Široký výběr barviček gel-laků či gelů na nehty

Krásné zdobení vodolepkami

Zdobení například třpytkami či kašmírem