Mezi pomocné tekutiny, které jsou při modeláži potřeba řadíme:

Pro dnešek bychom se rádi zaměřili na prep, brush cleaner, poly liquid a tekutou pryskyřici.

PREP

PREP je kvalitní přípravek pro šetrnou a jemnou dehydrataci přírodního nehtu. Dezinfikuje, čistí a dehydratuje nehtové plotýnky. Je používám po spilování povrchu přírodního nehtu. Přípravek, který je důleižtý pro dokonalou nehtovou modeláž.

V nabídce máme tento PREP

Brush cleaner

Tekutý přípravek, který dokonalé čistí všechny Vaše štětce určené pro modeláž akrylových a gelových nehtíků. Díky pravidelného čištění štětců po modeláží nehtů prodlužujete životnost Vašich štětců.

U nás najdete kvalitní přípravek pro ČIŠTĚNÍ ŠTĚTCŮ.

Poly liquid

Je určen pro práci a aplikaci s POLY gely. Tento liquid má složení, které je speciálně určené na POLY gel, který snadno vytvrdí a vytvaruje. Pří práci s Poly liquidem se nedoporučuje stírat výpotek.

I POLY LIQUID najdete u nás na e-shopu i na naší kamenné prodejně.

Tekutá pryskyřice

Fiberglass neboli také Tekuté sklo se používá na zpevnění přírodního nehtu nebo na prodloužení nehtů. Dodává krásný přírodní vzhled nehtů.

I TEKUTOU PRYSKYŘICI nejdete u nás.

Každá z těchto pomocných tekutin je důležitá a my doporučujeme mít je po ruce, jestliže věnujete modeláži nehtů hodně času. Vždy se může hodit, vždy může pomoci. U nás na e-shopu i na kamenné prodejně najdete veškeré tyto pomocné tekutiny a to navíc za velmi příznivé a bezkonkurenční ceny. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte a napište nám. Rádi Vám porádíme, případně předáme další potřebné informace.