Chcete si začít dělat nehty sama doma a nevíte co vše je k tomu potřeba? Nebo chcete udělat radost někomu z rodiny a nevíte co pořídit? 
Vyberte si jednu ze sad a určitě neuděláte chybu.
V sadách najdete vše potřebné k vytvoření krásných nehtů, ale také pomocníky na jejich snadné odstranění.

Pro začátečníky jsme připravili základní sadu s gel-lakem, pomocí něhož vytvoříte snadnou manikúru i pedikúru za pár minut a výsledek bude vždy perfektní.
Většina gellaku mají štětečkový aplikátor, a tak je jeho nanášení velice snadné. Poté stačí zapéct v lampě a je hotovo. Perfekní výsledek je zaručený. 

Pokud však toužíte po nehtech gelových, akrylových nebo akrygelových i takové sady jsme pro Vás připravili a najdete v nich vše potřebné.
Pokud sadu pořizujete jako dárek, můžete si vybrat i dárkové balení těchto sad a my vše potřebné zabalíme do dárkové krabičky a dárek budete mít připravený.

Pokud začínáte a nevíte jak na to navštivte náš blog, naleznete tam postupy a rady, aby byla vaše manikúra dokonalá. Případně návody a inspiraci na zdobení.

Rychlé info -29%
NEHTYPROFI sada na gelové nehty TYRKYS 48W

NEHTYPROFI sada na gelové nehty TYRKYS 48W

Skladem
1 529 Kč 2 155 Kč
Barva BlankytnáFialováRůžováČervenáTmavě RůžováTmavě Modrá
Typy barev GlitrovéKlasické
Chcete si začít dělat nehty sama doma a nevíte co vše je k tomu potřeba? Nebo chcete udělat radost někomu z rodiny a nevíte co pořídit?…