Jak se používá zdobící sonda na nehty?
Sonda na nehty je přesný nástroj zakončený kuličkami různých velikostí.


Používá se k rozmazávání laku na desce, kreslení vzorů, nanášení zirkonů a dalších ozdob. Díky své vysoké praktičnosti je sonda na nehty něco, co byste rozhodně měli mít v kufru své manikérky. S její pomocí si jednoduše a pohodlně vytvoříte manikúru svých snů.
Sondy na nehty jsou užitečné pro každého stylistu
Sondy na nehty jsou mimořádně užitečným příslušenstvím. Chcete-li s nimi vytvořit zdobení, stačí namočit špičku do laku na nehty, rozetřít lak již na nehtové ploténce nebo nabrat zdobení, například krystalky, z nádobky. Poté umístěte ozdobu na nehet a vrstvu vytvrzujte pod lampou. Sonda na zdobení nehtů je standardní součástí výbavy kabelky nehtových stylistek i těch, které si raději dělají manikúru doma.

Nail art sonda - nápady pro začátečníky
Pokud jste v ručním stylingu začátečníci, sonda na nehty vám usnadní klasické zdobení. Mezi ně patří tečky - například různobarevné tečky, květy nebo srdíčka. Různé velikosti hrotů vám umožní dokonale přizpůsobit nástroj vašemu pojetí manikúry. Vyplatí se pořídit si sadu pěti sond pro zdobení nehtů, které jsou vhodné i pro akryl. Nástroje vám navíc umožní přesně umístit ozdoby - zirkony, krystaly, což výrazně urychlí celý proces úpravy ploténky. Díky tomu bude vaše manikúra mnohem pohodlnější.
Sonda na nehty - proč byste si ji měli pořídit?
Nehtová sonda je přesný nástroj pro práci s nehtovou ploténkou. To znamená, že vám umožní přesně rozdělit lak, zirkony nebo namalovat design na nehty. Sondy na nail art jsou standardní, opakovaně použitelnou součástí vybavení manikérky. Tato skutečnost dále přispívá k ekonomické výhodnosti investice do příslušenství tohoto typu. K dispozici jsou modely s různými koncovkami, včetně podologických, takže si můžete snadno vybrat nástroj, který pro úpravu nehtů nejvíce potřebujete. Nehtové sondy jsou levným příslušenstvím, které je pro přesné zdobení nehtových plotének téměř nepostradatelné. Z tohoto důvodu jsou často jedním z prvních nákupů, pro které se profesionální stylisté rozhodují.

Zkrášlovací sonda - nezbytnost nehtové stylistky
Kosmetická sonda je pro stylistu nehtů nezbytností. Jejími hlavními přednostmi jsou přesnost, pohodlí a víceúčelovost. Každá manikérka ocení sondu, s jejíž pomocí může přesně umístit ozdoby a ornamenty na nehtové ploténky. Navíc je takové příslušenství poměrně malé, takže se snadno bere s sebou - například při dojíždění za klientem. Zdobicí sondy lze použít i pro neobvyklé, náročné motivy namalované na nehty. Dvojitý hrot umožňuje kdykoli během práce na nehtové ploténce vyměnit hrot. Proto tolik dam ocení kvalitní kosmetickou sondu, kterou mají vždy ve svém manikúrním kufříku.

Rychlé info
Oboustranná zdobící sonda na nehty - 5ksOboustranná zdobící sonda na nehty - 5ks

Oboustranná zdobící sonda na nehty - 5ks

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
139 Kč
Barva ZelenáČervenáŽlutáBílá
Profesionální sonda (sekáč) pro dekoraci nehtů je nezbytným nástrojem v každém kosmetickém salónu i každého domácího prostředí, kde se…