Nové a vysoce kvalitní COCKTAILS UV gely mnoha barevných variant, jejichž vznik byl inspirován ve světoznámých koktejlech."Jste připraveni zapálit svět svou jedinečností?

Jste připraveni zapálit svět svou jedinečností? Chcete, aby vaše nehty zářily sám sebou, stejně jako vy? Představujeme Vám novou dimenzi krásy - COCKTAILS UV gely! Vaše nehty budou teď odrážet váš vkus, styl a osobnost již od prvního pohledu.

Naši COCKTAILS UV gely vás zavedou na cestu nekonečných barevných možností. Inspirace? Klasické koktejly známé po celém světě! Představte si, že jste objevili barevnou paletu, která zahrnuje všechno, od osvěžujících citrusů až po smyslné a hluboké tóny. Cítíte-li se odvážně, zkuste naše tequila sunrise nebo mojito odstíny, nebo krásné a elegantní šampaňské odstíny pro ty nejjemnější okamžiky. A to je jen začátek!


Naše COCKTAILS UV gely jsou nejen svěží a vzrušující, ale také vysoce kvalitní. Obsahují jemné pigmenty, které zajišťují dlouhotrvající lesk a intenzivní barvu. Navíc, aplikace je jednoduchá a hladká, takže můžete experimentovat s různými styly a designy, aniž byste museli trávit hodiny v salonu. Připravte se na otáčení hlav a obdivující pohledy. Nakupte nyní a připojte se k revoluci barev. Váš svět. Vaše pravidla. Vaše COCKTAILS UV gely!

Rychlé info -34% Výprodej
UV/LED gel na nehty Cocktails K113 - Lime 5ml

UV/LED gel na nehty Cocktails K113 - Lime 5ml

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
59 Kč 89 Kč
Barva Žlutá
Tento UV gel byl inspirován nejoblíbenějšími světovými koktejly. Jedná se o gel vysoké kvality, jehož aplikace je velmi snadná. Vyzkoušejte…