Vedle šíleností typu bubble nails světem nehtového designu hýbou i další trendy, které jsou originální, jednoduché a prostě a jednoduše IN. Jedná se o nehty vyzdobené fóliemi s efektem rozbitého skla. Jak už bylo napsáno výše, nejedná se o opravdové sklo či střepy, ale o ozdobné fólie, pomocí kterých si na svých nehtech můžete vyčarovat tuto jakoby rozbitou skleněnou krásu.

     Práci s fóliemi zvládne téměř každá šikovná manikérka, chcete-li „nehtařka“.  Odstínů a typů fólií je přitom nepřeberné množství. Můžete si vybrat mezi transparentními s glittery, s jednobarevnými ve vysokém lesku či s různými geometrickými obrazci. Variant je opravdu mnoho, stačí si jen vybrat.

     Jak na to? Nejprve nehty řádně odmastěte. Naneste tenkou vrstvu lepidla na fólie a nechte zhruba 5 minut zaschnout. Poté nejlépe pinzetou přiložte jednotlivé kousky fólie lícem nahoru. Pro důmyslnější efekt rozbitého skla zkuste fólie navrstvit. Hra se světlem Vám doslova vyrazí dech. Pomocí kopýtka fólii vyhlaďte a zafixujte bezbarvým lakem na nehty.

                                        

     Zajímavě vypadají i geometrické tvary vystřižené z fólie. Nebo jen malé pásky fólií na nehtu, který můžete jednoduše rozdělit na několik částí.  Jako vždy i v tomto případě platí, že fantazii se meze nekladou.

Foto: www.jenprozeny.cz