Plesová sezóna je v plném proudu, smokingy, obleky a večerní róby jsou po roce oprášené, boty naleštěné a už chybí jen doladit detaily. Na těch ale záleží nejvíce, proto se nechte inspirovat několika tipy, jak si slavnostněji vyzdobit své drápky na ples.

     Na ples, ať už ve městě či na vesnici, je třeba se dokonale připravit. Krásné šaty, účes od kadeřníka, úžasné líčení a samozřejmě také nepřehlédnutelné nehty. Jak na to? Určitě sama dobře víte, jak si nejlépe upravit nehtíky na každou slávu, ale kdyby Vám přece jen chyběla inspirace, tady je.

     Starou a hlavně neohranou pravdou je, že nehty jsou naší vizitkou a navíc nám podtrhují ženskost. Na ples či jinou slavnostní chvíli je třeba mít krásné šaty, vlasy, líčení i nehty, ale aby to nebylo až tak jednoduché, je třeba mít všechny tyto složky v harmonii, aby vytvořily dokonalý celek, jinými slovy, vše Vám musí dokonale ladit. Pokud si vyberete květinové vzory na nehty a oblečete se do leopardího oblečku, velkou parádu asi zrovna neuděláte.

    Takže rada číslo jedna:  při výběru odstínu nehtů pamatujte vždy na to, co budete mít na sobě. Pokud si z toho nehodláte dělat vrásky, zaručeně zabodujete s francouzskou manikúrou, která se hodí ke všemu a navíc ji budete moci nosit i po plese. Tzv. nahá móda je IN. Pokud Vám ale přijde francouzská manikúra přece jen trochu nudná, můžete ji ozvláštnit například bílou, černou nebo také zlatou krajkou, která krásně vynikne právě na bílém konci nehtu.

          

     Na plese neprohloupíte ani s metalickými, kovovými odstíny či holografickými laky, které tuto sezónu prostě frčí. A pokud chcete opět vsadit na zaručený úspěch, sáhněte po červené, která je podobně jakou francouzská manikúra nestárnoucím evergreenem.

                                                                 

     Výhoda plesů je, že můžeme mít nehty upravené pro tuto příležitost daleko okázaleji než obvykle, stále však nehty musí být elegantní. Takže vedle laků na nehty se nebojte použít cokoli, co se třpytí a leskne. To znamená, glitry, kamínky, karuselky, bižuterii na nehty, různé brokáty na nehty, nitky, drahokamy a další. Na výběr máte nepřeberné množství ozdob, které Vaše nehty vždy ozvláštní. Pokud máte v plánu použít třpytky, pamatujte, že je lepší použít vždy jen jednu bravu třpytek bez dalšího zdobení. Třpytky jsou ozdobou samy o sobě.

                 

   

        

 

  Před plesem nezapomeňte na ruce nanést hydratační emulzi a na zápěstí použijte trochu parfému. Krásně se bavte.

                                                                                                                                                                                         Vaše Nehtyprofi

 
Foto: www.kamoska.cz