Jak vyzdobit nehtíky na silvestrovskou párty? Zde je pár návodů. Inspirovat se tentokrát můžeme i u známých celebrit.

      Silvestrovské zdobení nehtů by mělo být veselé a rozhodně výraznější, zářivější a třpytivější než v běžné dny. Nebojte se experimentů, extravagance a různých zářivých zdobení, kterých máme v nabídce opravdu hodně.

     Tak například Lily Allen je doslova dračicí, která se nebojí ozdobit své nehtíky opravdu zářivě.

 

Skvělým tipem na Silvestra je 3D bižuterie na nehty. Vaše nehty se s použitím bižuterie stanou doslova a do písmene šperkem na Vašich rukou. Bižuterie na nehty se připevní na nehet pomocí gelu, lepidla či jednoduše pomocí laku na nehty a vydrží na nehtu rozhodně déle než jen na silvestrovskou party.

   Za své nehty se letos nebude stydět ani Miley Cyrus, která své nehty nechá jednoduše zazářit.

 

Pokud je zrovna tento styl Vaším šálkem kávy, neváhejte a sáhněte po šestihráncích na nehty nebo po zdobících páskách na nehty, kterými si můžete jednoduše pokrýt celé nehty či vystřihnout různé tvary.

     V jednoduchosti je síla, tak na to stoprocentně sází Khloe Kardashian, která své nehty nalakovala krémovou barvou ozvláštněnou Nail art páskou.

 

Pokud se ale nechcete držet příliš u země, karuselky či zirkony na nehty budou tou pravou trefou do černého. Drsnějším rockerkám pak vřele doporučujeme zlaté či stříbrné cvočky

     Důležitá rada na závěr. Nezapomínejte sladit své nehtíky s make-upem. K retro vizáži s výraznými horními linkami se budou skvěle hodit stříbrné, zlaté a obecně metalické odstíny. Pokud zvolíte méně nápadné líčení v pastelových odstínech, nehtům pak padne jako ulité světle šedé zbarvení, které je navíc hitem této sezóny. A z opačného konce, pokud se nejlépe cítíte s výraznými červenými rty, na své nehty použijte stejný odstín červené, popřípadě fialové.

     Variant na zkrášlení nehtů je nepřeberné množství, vybere si opravdu každý. Ať už budou Vaše nehty zářit ozdobičkami, lakem na nehty či nesmrtelnou „Francií,“ z celého srdce Vám přejeme bujaré oslavy bez následků a krásný nový rok 2015. Těšíme se na další setkání s Vámi v novém roce.

                                                                                                                                                         Vaše Nehtyprofi

 

 

 

Foto: Instagram, Blogerky.cz