WUNDER2 

U nás již NOVINKA!

Tuto značku již máme nově v prodeji. Zkoušel někdo, alespoň jeden výrobek z této značky? Pokud ne, tak u nás budete mít tuto možnost. Přijďte se podívat k nám na prodejnu.
Sídlo máme v Ostravě-Mariánských horách. 

A co Vás u nás bude tedy čekat? Jen to nejlepší. Ukážeme Vám nové výrobky této dekorativní kosmetiky WUNDER2 a také Vám představíme k čemu slouží jednotlivé výrobky. K dispozici budete mít vzoreček, který si můžete u nás vyzkoušet. Takže Vám pomůžeme s výběrem ♥

Co je to WUNDER2?

Záměrem značky je vývoj unikátních produktů v oblasti krásy, které nabídnou zákazníkům vždy něco inovativní a nové. Produkty Wunder2 se vyznačují velmi vysokou kvalitou, pohodlným používáním a překvapujícím efektem.
Produkty inovativní značky Wunder2 jsou vysoce kvalitní produkty velmi populární a žádané po celém světě. Revoluční složení produktů spojené s vysokou účinností a komfortním používáním přinášejí vysokou spokojenost našich zákazníků, kterou přinesou i vám.

Motto
"Poskytujeme produkty, které vás v reálném životě zachrání za méně než 2 minuty." 

SVĚTOVÝ BESTSELLER 

TOP PRODUKTY! Ty jsou určitě všechny, ale některé z nich opravdu velmi velmi populární. 

WUNDERBROW je nového ONE-STEP řešení, které umožňuje ženám snadno vyplnit, definovat a formovat jejich obočí v přirozených tónech, které vydrží celé dny díky jeho voděodolnosti a odolnosti proti odtlačování. Navíc díky WUNDERBROW bude vaše obočí po celý den dokonale zafixované.

Wunder2 WUNDERBROW GEL 3g - ODSTÍN JET BLACK

COVERPROOF - Bezchybný 24hodinový makeup. Průlom v produktech této kategorie. Absolutní inovace ve složení a dlouhotrvající formule, která doslova změnila možnosti tekutého makeupu. Již v několika odstínech.

Wunder2 COVERPROOF FOUNDATION 30ml - 24-hodinový makeup

 

Za vyzkoušejí to opravdu stojí! 

Pojďte si podívat na další výrobky a také DOPORUČUJI mrknout na videa, které naleznete u některých nabízených produktů.