V těchto dnech jsme opravdu k nezastavení. Nejenže balíme ostošest všechny objednané balíčky, aby k Vám dorazily co nejdříve. Balíme i velkou část našeho obchodu na 21. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 JARO, který proběhne opět v areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY v předjarním týdnu 11. a 12. března 2016.

     Balíme seč nám síly a ruce stačí a těšíme se na Vás. Na veletrzích tohoto typu máme totiž úžasnou možnost popovídat si s vámi, představit novinky a zodpovědět všemožné otázky. Prostě na veletrhu jsme Vám ještě o něco blíže, proto doufáme, že se na nás přijdete podívat v hojném počtu.

     A na co všechno se kromě nás, týmu Nehtyprofi, (najdete nás podle slušivých kšiltovek růžové barvy) můžete těšit? Program je opět opravdu nabitý. Na veletrh zamíří více než tři stovky vystavovatelů prestižních značek, mezi které Nehtyprofi bezesporu patří. Na své si přijdou milovníci wellness, spa, lázeňské a hotelové péči včetně nehtové kosmetiky.

     A jaké jsou výhody veletrhů? V dnešní době e-shopů máte úžasnou příležitost všechny výrobky si pořádně osahat. Všechny odstíny vidíte na živo, mnoho výrobků si můžete dokonce vyzkoušet. Zjistíte, jaké jsou nejnovější trendy ve zkrášlování těla i ducha.  S pojmy relaxace, anti-aging, regenerace, zdravý životní styl či aroma terapie se setkáte na každém rohu. A po návštěvě veletrhu Vám určitě nebudou tyto pojmy cizí.

     Veletrh nabídne všem návštěvníkům nejen inspiraci, ale i poradenství či prevenci. A setkat se můžete i s předními vizážisty, jejichž díla budete moci vidět na vlastní oči, stejně jako řadu českých miss, které ukáží své půvaby, kde jinde než na přehlídkovém mole.

     A co je hlavní a nejdůležitější, my budeme opět u toho a už se vás nemůžeme dočkat. Těšíme se na vás.

                                                                                                                                                                                     Vaše Nehtyprofi