Červená je sice stálicí, kterou z jejího piedestalu jen tak nějaká barva nevyšplouchne, ale není vyloženě nutné, abyste musely mít nehty jen červené. Velice elegantně působí  rovněž pastelové barvy, které stačí ozvláštnit například jemnou bižuterií na nehty nebo, abychom se drželi valentýnského tématu, můžete použít nejrůznější nálepky na nehty ve tvaru srdce. Velmi snadno si srdíčkový, ale přesto decentní valentýnský motiv můžete na svých nehtech vykouzlit také pomocí vodolepek.

       Pokud jste valentýnsky daleko více založená, vrhněte se do nejrůznějších odstínů červené či růžové. Naprosto dokonale vypadají i srdíčka vytvořená pomocí zdobičky a bílého laku. 

                                                        

      Valentýnské atmosféře dostojíte také použitím červeného laku na francouzskou manikúru, kterou můžete dozdobit bílým lakem. Kombinace červené a bílé totiž zaručeně funguje. Pro dračice je pak vhodnější kombinace červené a černé, která ve Vašem partnerovi zaručeně zažehne nejednu vášnivou jiskřičku.

                 

Skvělým nápadem pro nositelky kulatých nehtů je francouzská manikúra v podobném stylu, ale ve tvaru srdce, ozdobená navíc krásnými krystalky, které pro Vás máme v prodeji v nejrůznějších tvarech i velikostech.

 

                                                      

     Srdíčka všech možných velikostí určitě zvládne na svých nehtech vykouzlit každý a pokud přece jen nemáte pevnou ruku, vytvořte si na nehet šablonu ve tvaru srdce. Použijte tenký proužek lepící fólie, přehněte ji  na půl a vystřihněte půlku srdíčka. Takto vyrobenou šablonu přiložte na nehet, který již máte nalakovaný podkladovým, nejlépe světlým lakem a je to. Srdíčko si můžete vymazlit do stylu ombré, k čemuž vám pomůže houbička speciálně určená pro tvorbu nehtů v ombré stylu. A hodně zajímavě vypadají také srdíčka namalovaná pomocí crackle praskacího laku. Posuďte sami.

                                       

      Pokud v sobě romantickou duši nezapřete, ale na srdíčka roztodivných tvarů a velikostí Vás neužije, vsaďte na čistou eleganci. Světle růžové nehtíky ozvláštněné třpytkami či mini bižuterií zaujmou zaručeně každého.

 

 

                              

     O své výtvory se s námi nezapomeňte podělit na našem Facebooku. Budeme se těšit. Krásného Valentýna plného lásky, pohody a spokojenosti Vám přejí Vaše Nehtyprofi.