Zajímá Vás, jaké nehty letos na podzim a hlavně v zimě pofrčí? Potom jsou následující řádky určeny právě pro Vás. Napněte kukadla a čtěte dál.

     Své místečko na výsluní trendy nehtů si i letos drží červené stálice. Takže červenou barvu rozhodně nevyhazujte ze svých kosmetických šuplíčků. S červenou budete IN snad navždycky. 

     Abychom se ale neustále jen neopakovali, k červené barvě se na vrchol trendy barev vyškrábala i modrá barva, a to především její tmavší varianta. Největším hitem přehlídkových mol je kombinace modrých nehtů s výrazně modrými očními stíny.             

     Obecně platí, že letos v zimě opět pofrčí tmavší, zemitější barvy. Na výběr tak máte například z tmavě zelené,  tmavě hnědé či populární šedé barvy, a to jak v lesklém, tak i v matném designu.  Matné, stejně jako metalické odstíny jsou stále v kurzu. Matné odstíny působí přirozeně a perfektně se hodí k dennímu outfitu.

  

  Foto:www.wavygirlhair.com     

     Pokud ale patříte mezi milovníky neutrálních barev, nezoufejte. I ty si totiž udržely své místečko v TOP10 trendy barev 2015/2016. Neutrální odstíny, jako je starorůžová, béžová či světle hnědá, lze velice snadno kombinovat s různými doplňky či s oblečením a to je, jak sami jistě uznáte, pro většinu žen, které se neprohánějí po molech, ale po obchodech, v práci a u sporáků, k nezaplacení. Takže se není co divit, že patří mezi trendy barvy i letošního podzimu a zimy. 

 

                                                                                                                                                           Foto: womanonly.topzine.cz 

     Letošní zima přeje také nevinným hrátkám s nehty, například ve stylu ombré, do kterého můžete hodit vedle nehtů také vlasy, stíny či rty. Jak na ombré styl se dozvíte z předešlých příspěvků, pokud si na něj ale přece jen netroufáte, vězte, že naprosto trendy zůstávají také nehty, které si nalakujete jen zčásti v kombinaci s geometrickými vzory, kterých můžete lehce a efektivně dosáhnout také pomocí zdobících fólií na nehty.

                                                                                                                                                                                                              Foto:www.omlazeni.cz

      A pokud Vás zajímá, jestli se změnilo něco na délce nehtů, milovnice dlouhých drápků budeme muset zklamat. Stejně jako v létě, i v následujících ročních obdobích budou trendy kulaté a spíše krátké nehtíky.