Jaro už nejenže klepe na dveře, ono už si ty pomyslné dveře otevřelo.Všechno kolem nás se probouzí k životu, a proto je třeba probudit i naše nehty. Jaké jsou trendy pro letošní jaro? Odpověď je více než jednoduchá: přírodní a přirozené, takže špičatým a přezdobeným drápkům minimálně na jedno roční období odzvonilo.

     Přirozené nehty jsou IN již nějakou tu dobu, ale tentokrát se jedná o přirozenost také v oblasti délky nehtů, to znamená že nej trendy délka končí s nehtovým lůžkem. A tvar? Zaoblený. Nehtům letošního jara vévodí přirozené zaoblené a k tomu ještě orámované nehty. Zkuste použít dva odstíny laků. Jedním nehet orámujte podél nehtových lůžek a druhým vyplňte, chcete-li vymalujte vnitřní ovál a Vaše nehty budou vypadat, jako byste zrovna slezla z přehlídkového mola.

     

     Ale nezoufejte, pokud přece jen preferujete delší nehty, máme pár trendy tipů i pro Vás. Do kategorie trendy se opět nesměle vrací mandlové tvary nehtů. Nezapomeňte však na chladné odstíny, kterými nalakujete své nehty pouze částečně. Na přírodní nehet aplikujte lak do tvaru půlměsíčku, jen do třetiny nehtu. Vedle ale nešlápnete ani pokud si nalakujete nehty nestárnoucím bílým nebo černým lakem, nejlépe v kombinaci  s výše zmíněným půlměsíčkem či s jinými pruhovanými  nebo jinými geometrickými tvary. A do pozadí se nepropadly ani všemožné odstíny červené barvy.

    Připadá Vám tento NailArt stále příliš nudný? Módní guru mysleli i na odvážnější nehtíky s 3D zdobením, a to od elegantní bižuterie na nehty po nejrůznější šílenosti, které budete schopná na nehet nalepit.

                                                                             

     Metalické laky s příchodem jara vystřídaly laky se třpytkami, a to jak stříbrnými či zlatými nebo také s měděnými či bronzovými třpytkami. Pokud patří mezi Vaše oblíbené odstíny hnědé a šedé, pro letošní jaro zvolte matné varianty těchto barev.

     Výběr je opět pestrý a ve finále je stejně nejdůležitější, abyste se cítila co nejlépe, ať už máte na nehtech cokoli. My jen doufáme, že nejlépe se budete cítit právě v naší společnosti.

                                                                                                                                       Vaše Nehtyprofi

                                                                  

Foto: www.herstyle.cz