Každý s modeláží jednou začne a bude potřebovat startovací sadu. Proto dobře zvažte jakou sadu si pořídíte. My Vám zkusíme poradit a možná zjistíte, která se Vám bude opravdu hodit. ♥

Pokud jste začátečník a chcete pouze potáhnout své nehty gel lakem, tak Vám s tím pomůže naše startovací sada GEL LAK SADA AMAZING. V nabídce jich máme několik.

 STARTOVACÍ SADA GEL LAK AMAZING Č.1

První sada obsahuje jednozářivkou lampu. Je to takový základ pro začátečníky a hlavně na domácí použití. Sada obsahuje vše co k této modeláži potřebujete. Výhoda je v tom, že aplikace gel lakem je velmi rychlá a zvladné ji opravdu každý.

V této sadě si můžete zvolit barvy gel-laku Amazing podle sebe. Určitě Vás nadchne i karuselka s kamínky a další ozdoby. Sada cenově vychází opravdu levně a ušetříte několik stovek. 

 Nehtyprofi Startovací sada Gel lak s UV/LED lampou 24W 
STARTOVACÍ SADA GEL LAK AMAZING UV/LED LAMPA Č.2

Další sada v nabídce je velmi praktická. Výhoda je, že v této sadě je UV/LED duální lampa 24W. Tzn. že Vám vytvrdí jak UV gel laky a gely, tak i LED gel laky, gely. Takže za nás určitě ANO! 

Také je velmi lehká a pokud děláte nehtovou modeláž, tak se sadou můžete i cestovat. Jestli se rozhodnete pro práci s gelem, ať už UV nebo LED, tak duální lampa Vám určitě přijde vhod. 

Nehtyprofi Startovací sada Gel lak s 9W UV/LED lampou
STARTOVACÍ SADA GEL LAK AMAZING UV/LED LAMPA 9W

A třetí sada v nabídce je s mini UV/LED lampou 9W. Vhodná pro začátečníky. Pokud máte na modeláž malý prostor, tak určitě oceníte tuto malou sadu s mini lampou. Lampa je opravdu lehoučká, takže vhodná i cestování třeba ke kamarádce, které budete dělat nehtíky. Sada vytvrdí všechny gely, gely UV či LED. 

A teď něco obecně :)  Gel laky AMAZING, které jsou v součástí této sady obsahuji 5ml lahvičku. V nabídce máme bohatý výběr barev. Potěší Vás glittrové barvy, odstíny červené a také nesmí chybět neonové barvy ♥ 

 

Výsledek obrázku pro top produkty

 

1.UV/LED Amazing finish MATT - finish (finální vrstva) v matném provedení, která Vám na barevném gel laku vytvoří krásný matný effekt. 

2. UV/LED Amazing base/top 2v1 - novinka! Base a finish 2v1, stačí Vám pouze jedna lahvička, která slouží i jako base (podklad) a také jako finish ( lesk ) 

3. Primer 5 ml - tekutina, která je velmi důležitá! V nabídce nové menší balení 5 ml. Pokud nebudete používat tuto tekutinu, tak Vám gel lak nebude správně držet.

4. Kosmetický aceton JAHODA - aceton Vám krásně sundá gel lak. Vyzkoušejte i novou vůní jahody. 

5. Fólie na odstranění gel laku - postup je jednoduchý. 

Použití:

  • Na polštářek nakapeme kosmetický aceton. 
  • Přiložíme nehet na polštářek.
  • Zabalíme prst na 5 minut do fólie.
  • Odloupneme gel-lak.

V balení po 100 kusech.

 

Přejeme Vám zábavné tvoření a také správný výběr naši sady ♥ 

NEHTYPROFI ♥