Pokud patříte mezi ty z nás, které se s kombinací štětec – gel či akryl příliš neskamarádily, máme pro vás jednoduché a kvalitní řešení. Gel laky jsou zjednodušeně řečeno gely v lahvičce podobné lakům na nehty. A podobnost není založená pouze na vzhledu.

     Gel laky jsou gely, které si na nehet nanášíme jako běžný lak na nehty, jen konzistence je o trochu hustší, aby se zabránilo nepříjemnému stékání z nehtu. Navíc gel laky mají samovyrovnávací schopnost, obsahují vysoký lesk a dokonce neničí přírodní nehty. A aby toho nebylo málo, v našem eshopu nabízíme takovou škálu odstínů gel laků, že budete mnohdy překvapené, že vůbec taková barva existuje. Z naší nabídky si vybere stoprocentně každý. Je libo klasika? Není problém, nakoukněte na nabídku gel laků classic, které nabízíme s perletí či bez ní.

     Pokud ráda zazáříte, sáhněte pro glitterovou variantu gel laků. A pokud preferujete spíše změnu, můžeme Vám doporučit thermo gel laky, které se skládají ze dvou barev, jejichž odstíny se mění v závislosti na teplotě, takže Vaše nehty budou vypadat pokaždé jinak.

     Gel laky jsou opravdu jednoduchost sama. Jejich kouzlo spočívá v unikátním UV systému, který v sobě spojuje odolnost gelu a jednoduchost laku na nehty. A navíc gel laky jsou vhodné jak pro umělé, tak pro přírodní nehty.

     Jak tedy na to? Zde je postup.

1)      Nejdříve nehet odmastíme a lehce zmatníme pilníkem či leštičkou.

2)      Pro lepší přilnavost je možné použít Primer nebo Bonder tekutinu.

3)      První vrstva je čirý gel lak Base Top, který vytvrdíme v lampě na 120 vteřin. Nestíráme výpotek!

4)      Dále naneseme v tenké vrstvě barevný gel lak, a to nejlépe 2 x, abychom docílili co nejsytějšího odstínu.

5)      Jako nadlak aplikujeme vrstvu Base a necháme vytvrdit nejlépe na 180 vteřin v lampě. Teprve v této fázi odstraníme výpotek.

6)      Et voilá - je hotovo.

    Odstraňování je rovněž jednoduchost sama.

1)      Jemně přebrousíme vrstvu gel laku, zde je opatrnost opravdu na místě, abychom nezbrousili i přírodní nehet.

2)      Pomocí acetonu vrstvu gel laku odstraníme. Důležité je nechat působit kosmetický aceton nejlépe 10 minut. Nejsnadnější variantou pro tuto „operaci“ je použití náprstků k tomu určených, do kterých nalijeme aceton, jemně kapsli, neboli náprstek stlačíme, aby z náprstku unikl přebytečný vzduch, a pak už jen čekáme již zmiňovaných 10 minut.

3)      Další variantou pro odstranění gel laků jsou speciální fólie s buničitým polštářkem nebo použití méně komfortní hliníkové fólie a vatového tampónu. Pomocí pomerančového dřívka jemně gel lak odstraníme.

Na závěr dovolte ještě jedno moudro. Čím více před samotnou aplikací gel laku nehet zbrousíte, tím déle Vám gel lak vydrží. Zároveň ale musíte počítat s tím, že i samotné odstraňování bude delší.