Razítka na nehty si získávají stále větší oblibu mezi nail specialisty. Důvod je jednoduchý, během okamžiku vykouzlíte na svých nehtech krásné a hlavně dokonale přesné vzory či obrázky, kterých je, jak už to v dnešním světě nail designu díkybohu bývá, nepřeberné množství.

     Co tedy k tomu pravému, nefalšovanému a dětsky jednoduchému razítkování potřebujete? Destičku s vámi zvolenými motivy, stěrku na stírání přebytečného laku s razítkem a neodmyslitelnou součástí každé razítkovací sady je speciální lak určený na razítkování. S obyčejným lakem na nehty se razítka většinou nevydaří.

                     

     Výhodou je, že razítka pasují na gelové i akrylové nehty, takže nemusíte kvůli razítkování měnit zaběhnuté zvyky. Nehty si tedy vymodelujte a poté nalakujte barevným matným lakem na nehty. Není to ovšem žádné dogma, razítka vypadají nádherně také na přírodním nehtu či v kombinaci s francouzskou manikúrou. Pokud se ale rozhodnete použít jako podklad barevný lak, je důležité jej nechat  jak se patří zaschnout. Během zasychání podkladového laku můžete popřemýšlet o barvě laku razítkovacího. Volba je samozřejmě jen a jen na Vás, při výběru ale pamatujte, že by měl být kontrastní k podkladovému laku na nehty.

               

     Po výběru odstínu laku, vyberte ten správný motiv k razítkování. Nezapomeňte sundat z destičky ochrannou folii, někdy mohou být pro jistotu i dvě. Na vybraný vzor kápněte trochu razítkovacího laku a okamžitě jej přetřete škrabkou, aby nebyl na destičce žádný lak, který musí být jen a pouze ve vyrytém vzorku.

                   

     Na nabarvený vzor přitiskněte razítko. A dejte si záležet, aby se Vámi zvolený vzor dokonale obtiskl na razítko. A poté již nezbývá nic jednoduššího, než razítko přiložit na nehet, obtisknout a opět nechat důkladně zaschnout. A krása je na světě. Nehet přetřete bezbarvým lakem,tím vzory na nehtu „zakonzervujete“ a předejdete tak jeho poškození. Ze svého profi výkonu se tak budete moci radovat opravdu dlouho.