Pro všechny milovníky gel laků a krásných barevných odstínů máme skvělou zprávu! Premium gel laky, nová generace gel laků, spatřily světlo světa! Tyto gel laky jsou určeny pro ty nejnáročnější.  Skýtají v sobě totiž všechny výhody předešlých gel laků, plus mají ještě pár třešniček na dortu.

     Premium gel laky se nanášejí stejně jako lak na nehty s tím rozdílem, že Premium gel lak Vám na nehtu vydrží nejméně tři týdny, podle toho, jak se svými nehty zacházíte. Vedle trvanlivosti gel laků je další nespornou výhodou to, že nehet zároveň vytvrzují, stejně jako klasický UV gel. V UV lampě je třeba vytvrdit tenkou vrstvu 2 minuty, v LED lampě postačí 30 – 60 vteřin. Pro lepší přilnavost gel laku je rovněž vhodné použít Gel lak Premium Base and Finish, a to jako první i finální vrstvu. Vaše nehty tak budou krásně zpevněné a lesklé.

     O výhodách gel laků se určitě nemusíme dál dlouze rozepisovat, proto se vrhneme konkrétně na výhody Premium gel laků. Díky jejich složení mají Premium gel laky samovyrovnávací vlastnost, což znamená, že se Vám již při aplikaci určitě nestane, že bude gel lak tzv. čárkovat. Každá vrstva je jednolitá a krásně lesklá.

     Premium gel laky jsou stoprocentně dokonale kryvé, pro perfektní výsledek stačí jedna, maximálně dvě tenoučké vrstvy. Během krátké chvilky tak budete zaručeně spokojené s naprosto profesionálním výsledkem na Vašich nehtech.

     A pokud ještě nejste zcela přesvědčené, tohle Vás zaručeně dostane. Premium gel laky díky své konzistenci nestékají z nehtů, takže žádné pálení při vytvrzování,  žádné zdlouhavé čištění nehtové kůžičky a rozhodně žádné zdeformované tvary nehtů.  Jasně a prostě – Premium gel laky nestékají, jako ostatní gel laky jsou v balení s aplikátorem a práce s nimi je nadmíru jednoduchá a rychlá.

     Další výhodou, kterou jistě každá z Vás ocení (na rozdíl od většiny mužů, kteří od sebe rozeznají jen základní barvy duhy) je úžasné množství odstínů Premium gel laků. Vybere si opravdu každý.

     Premium gel laky stojí určitě za vyzkoušení. Vězte, že kdo jednou zkusí, nebude chtít jinak. Premium gel laky splňují ty nejnáročnější požadavky na gel laky a dostávají se tak na úplný vrchol všech gel laků.

      Opravdu poslední třešnička na závěr. Vzhledem k tomu, že se určitě nebudete moci rozhodnout, který odstín vybrat, připravili jsme pro Vás více něž lákavou nabídku. Ke třem vybraným odstínům Premium gel laků Vám zdarma do balíčku přidáme Premium gel lak Base&Finish. Stačí jen do poznámky dopsat, které odstíny jste si vybrala a je to. Spokojenost zaručena.