O tvorbě gelových či akrylových nehtů už zde bylo řečeno, resp. napsáno mnoho. Stále máme ale potřebu zdůraznit, že je třeba při tvorbě nehtů klást důraz na všechny fáze tvoření nehtů.  Od začátku do konce.

     Oním začátkem nehtové modeláže myslíme podkladovou bázi. Její konzistence je většinou řidší než modelující gel, což nám umožní její přesné nanesení i v méně dostupných místech. Podkladová báze díky vyššímu procentu adhezivních složek dokáže lépe přilnout k nehtové ploténce. Zajistí tak daleko lepší přilnavost modelujícího gelu. Což ve zkratce znamená, že díky podkladové bázi nám nehty vydrží na svém místě, nebudou se odchlipovat či odpadávat.

     A navíc stačí báze vytvrdit v lampě kratší dobu, než je tomu u modelujícího gelu. V průměru se jedná o jednu minutu vytvrzení v lampě. Samozřejmě je ale doba přímo závislá na stáří zářivek v lampě.

     A co je úplně nejvíc nejlepší, podkladovou bázi si u nás můžete vybrat hned z několika provedení. Nabízíme podkladovou bázi pro LED gely, Amazing gel lak bázi, Peel-Off gel lak nebo jako Super gel Base či Gel lak/Shellack. Kromě LED gelu jsou všechny tyto varianty opatřeny štětečkem, takže jejich používání je jednoduché a rychlé.

     V každém případě mějte na mysli, že báze je pro Vaše dokonalé nehty nutností. Bázi je třeba nanášet v tenké vrstvě. A co je důležité, bázi je třeba nanášet na přírodní nehty. Jedině tak zůstanou Vaše nehty stále stejně krásné po dlouhou dobu.