Peel-off gel gel laky jsou konečně tady! Držte si klobouky, protože s peel-off gel laky je to opravdu jízda. Toužíte po gelových nehtech, ale bojíte se pilování nehtů? Žádný problém. Pilování nehtů před aplikací gelu je už totiž minulostí.

V angličtině znamená spojení peel-off doslova loupat slupku, například z ovoce. Stejně lehce lze odstranit peel-off gel lak z nehtu. Peel-off gel lak je speciálně vytvořen tak, aby byl co nejšetrnější k Vašemu přírodnímu nehtu. To znamená, že není potřeba pilovat přírodní nehet, takže nehrozí riziko prasknutí nebo jiného poškození nehtu. Nepoužíváte žádný přilnavač, gel se neodstraňuje odlakovačem ani acetonem a co je nejlepší, peel-off gel lak Vám na nehtu vydrží až 14 dní! Peel-off gel lak se používá stejně jako klasický lak (balení gelu obsahuje štěteček) jen s tím rozdílem, že se vytvrzuje v UV nebo LED lampě. (V UV lampě 2 minuty, v LED lampě stačí 30 vteřin)

Peel-off gel lak zpevní přírodní nehet, je lesklý, neroztéká se, dobře kryje a navíc vydrží až dva týdny. Pokud již budete mít na nehtu dlouhý odrůst nebo Vám nebude vyhovovat barevný odstín nehtu, není nic jednoduššího než odstranění peel-off gel laku. Jednoduše gel lak sloupnete.

Postup je opravdu jednoduchý:

1. Upravte tvar a délku přírodního nehtu, zatlačte nehtovou kůžičku.
2. Odmastěte nehet.
3. Aplikujte v tenké vrstvě Peel Off 2v1 (Base&Finish), přetáhněte přes volný okraj nehtu a vytvrďte v lampě. (Důležité je nanést opravdu tenkou vrstvu peel-off gel laku, čím širší vrstva, tím se může peel-off gel lak rychleji samovolně odloupnout).
4. Řádně protřepejte barevný peel-off gel lak, aplikujte v tenké vrstvě na nehet a přetáhněte přes volný okraj nehtu.
5. Podle potřeby naneste další barevnou tenkou vrstvu peel-off gel laku, neodstraňujte výpotek.
6. Naneste poslední tenkou vrstvu Peel Off 2v1 (Base&Finish), vytvrďte v lampě.
7. Odstraňte výpotek. Možné je ošetřit nehtovou kůžičku olejíčkem.

Odstranění peel-off gel laku nebylo nikdy jednodušší:

1. Stačí pouze pomerančové dřívko.
2. Pomocí pomerančového dřívka nadzvedněte vrstvu gel laku od kořene nehtu výše.
3. Uvolněný gel lak následovně odloupněte.
4. Pokud již nebudete na nehet aplikovat další peel-off gel lak, ošetřete nehtovou kůžičku olejíčkem.