Taky už Vás obtěžuje myslet na všemožné přípravky, které k docílení krásně upravených nehtů potřebujete? Tak to jste na správné adrese. Dovolte, abychom Vám představili, tramtarará, One step gel laky!!! Jednoduchost gel laků nebyla nikdy jednodušší.

     One step gel laky jsou gely 21. století. Sama dobře víte, že v kolotoči každodenních povinností se jen těžko hledá čas na pořádnou manikúru a nehty, potažmo jejich vzhled trpí. Díky této převratné novince již nemusíte věnovat úpravě Vašich nehtů přehnaně dlouhou dobu. Použít můžete One step gel lak jak na přírodní, tak i na gelové nehty místo barevného gelu.

     One step gel laky jsou dokonale přilnavé, vysoce lesklé, pevné a co je důležité, jsou bezvýpotkové, takže sbohem odstraňovači výpotku gelu. Kromě času tak ušetříte i nějaké to místečko, kde si tyto doposud potřebné tekutiny skladujete, protože k aplikaci One step gel laku nebudete nakonec potřebovat ani Base či Finish gel.

     Jak tedy na to? Lehce zdrsněte povrch nehtu jemným pilníkem či blokem na nehty. A teď již stačí dvě tenké vrstvy vybrané barvy One step gel laku, vytvrzené 120 vteřin v UV lampě či 30 – 60 vteřin v LED lampě, a je hotovo!

     Odstranění je rovněž jednoduché. Pomocí kosmetického acetonu a náprstků určených k odstranění gel laků či speciální fólie na odstranění gel laků po desetiminutovém účinkování odstraníme One step gel lak jednoduše pomerančovým dřívkem.