Už jste slyšeli o novinových nehtech? Minimálně jste je už někde zahlédli… Nehty toto originální zdobení zaručeně ozvláštní. My pro Vás máme dvě různé cesty, jak si novinové nehty vytvořit na svých rukou. Je to opravdu jednoduché a ještě jednodušší.

     Způsob číslo jedna bude vyhovovat především zručnějším jedincům. Takže, nehtoví kutilové, potřebujete noviny (které už nemáte v plánu číst), podkladový lak, světlý, nejlépe šedý lak, vrchní lak s vysokým leskem a líh. Nehty nalakujeme podkladovým lakem, který po řádném zaschnutí přelakujeme šedým, popřípadě bílým či krémovým lakem na nehty. Po zaschnutí nastříháme noviny na malé kousky a na chvíli je ponoříme do líhu. Takto připravený kousek novin přiložte na nehet a nechte zhruba deset vteřin působit. Po deseti vteřinách papír dejte pryč a nehty očistěte alkoholem. Na závěr nehet přelakujte průhledným lakem.

     Výsledek je krásný, ale pár nevýhod jsme v této metodě přece jen našli. Především je to nutnost používání alkoholu, který Vám ruce zaručeně vysuší a také počet propriet, které ke kýženému výsledku potřebujete.

     Právě kvůli těmto nevýhodám jsme pro Vás připravili sérii vodolepek, díky kterým budou Vaše nehtíky naprosto originální za vynaložení podstatně menšího úsilí i financí. Vodolepky jsou vhodné na přírodní i gelové nehty. A práce s nimi je navíc velice jednoduchá a rychlá. Stačí z platíčka vystřihnout požadovaný tvar. Poté vodolepku namočte na chvíli do vlažné vody a sejměte ji pinzetou z papírku. Pak už stačí jen nehet opatrně osušit a je to. Nakonec stačí nehet zafixovat finálním lakem na nehty (doporučit můžeme laky a gely řady Dekore) nebo pokračovat v nehtové modeláži. Vaše nehty ani ruce nijak netrpí a navíc si s vodolepkami poradí opravdu každý.

  

 

 

Nehty Vám mohou zkrášlovat i tyto krásné obrazy nebo netradičně také mapa, které na jednotlivých nehtech vypadají rovněž úžasně. Jasně a stručně, je z čeho vybírat. :-)