Neustále si pro Vás připravujeme nejrůznější novinky, snažíme se Vám nabídnout nové výrobky, které jdou ruku v ruce s nejnovějšími trendy nebo které jsou ještě více vyšperkované především co se týče kvality či zjednodušení jejich použití.

     A jaké že novinky Vám aktuálně nabízíme? Je jich hned několik.  Novinka číslo jedna: Amazing gel lak. O výhodách gel laků jsme Vám toho už napsali spoustu, jaké výhody Vám tedy přinese nová řada Amazing gel laků? Především to jsou další nové a velice krásné odstíny. Jednoduše řečeno jsou tím pravým nositelem svého jména, protože jsou naprosto amazing.  Aplikace Amazing gel laků je více než snadná. Kvalita a tudíž jejich trvanlivost je ještě o krapet lepší než u starších příbuzných gel laků, a to především díky použití Amazing gel laku Base jako podkladové vrstvy a Amazing gel laku Quick Finish jako finální vysoce lesklé vrstvy, která gel lak na nehtu krásně zafixuje. Právě v těchto dvou prostředcích se skrývá tajemství delší trvanlivosti amazing gel laků na nehtech. Jednotlivé vrstvy Amazing gel laků se totiž na nehtu dokonale spojí a dlouho vydrží. Navíc tyto gel laky nabízíme v praktické 5 mililitrové skleněné lahvičce s aplikátorem. Díky tomu si budete moci pořídit více odstínů těchto gel laků za cenu jednoho velkého. Vaše sbírka krásných barviček na nehty se tak může opět rozrůst o několik kvalitních kousků.

     Novinkou číslo dvě jsou pigmenty. O nich jsme se obšírněji rozepsali v předešlém příspěvku, ve kterém se dozvíte několik informací především o obrovské všestrannosti využití pigmentů, jejichž barvy Vám doslova vyrazí dech. Dalším obrovským plusem pigmentů je to, že si sami můžete zvolit sytost barvy. S pigmenty se tak stanete umělcem snadno a rychle.  Neváhejte a rozhodně nějakou barvičku vyzkoušejte.

 

     Milovníkům zářivých, blyštivých barev máme rovněž co nabídnout. Glimmer gely! Podobnost s Glitter gely není náhodná. Glimmer gely v sobě spojují jemné glittery, chcete-li třpytky, s perleťovým základem, které na Vašich nehtech doslova zazáří. Díky glimmer efektu budou Vaše nehty krásně zářivé, ale přitom stále elegantní.

     A další novinky přímo souvisí s častým přáním našich zákazníků. Již mnohokrát jsme od některých z Vás mohli slyšet, že máte zájem o pastelové barvy a o větší počet odstínů červené barvy. Tady jsou! Pastel gels a Vampire edition. Pastelové barvy jsou hitem pro letošní sezónu a Vampire edition nabízí nepřeberné množství odstínů červené barvy, která je na nehtech nesmrtelná a navíc stále sexy. Tři ze tří upírů doporučují.

 

 Další milá novinka se týká samotného týmu Nehtyprofi. Po krásné povinnosti, mateřské dovolené, se k našemu týmu opět vrátila Janička, kterou jste mohli vidět na veletrzích, a nyní i na naší prodejně. Mimochodem převážnou většinu členů týmu Nehtyprofi můžete v nejbližší době vidět na veletrhu krásy Moravia Beauty na Černé louce v Ostravě, a to 16. – 17. května 2015. Těšíme se na Vás!

 

A nezapomínejte ani na náš věrnostní program. U nás se totiž věrnost vyplácí.