V Praze Letňanech se konal již 19. ročník kosmetického veletrhu plného krásných věciček WORLD OF BEAUTY & SPA a Nehtyprofi samozřejmě nemohly chybět. Nehtyprofi totiž díky Vám všem patří mezi tradiční vystavovatele na tomto veletrhu krásy. Přípravy byly každoročně náročné, ale výsledek, uznejte sami, stál stoprocentně za to.

 

      Na každý ročník veletrhu se velice těšíme, protože se můžeme setkat tváří v tvář i se zákazníky, kteří to k nám na prodejnu mají trochu z ruky. Rádi si s Vámi povídáme, rádi poradíme a ještě raději Vám představujeme naše novinky  a čerpáme inspiraci z Vašich podnětů. A vyloženě si chrochtáme blahem, když se dozvíme, že některé z Vás vážily opravdu dlouhou cestu na veletrh, aby mimo jiné navštívily náš vymazlený stánek.

     Na letošní jarní ročník jsme přivezli mimo již osvědčené výrobky taky pár novinek, a to Premium gel laky, které zaujaly svou kvalitou a jednoduchostí v jednom hned první den, a totálně žhavou novinku – pigmenty na zdobení  nehtů.

     Pigmentový prášek využijete při modelaci gelových či akrylových nehtů. Největší výhodou pigmentů je, že si sami určíte sytost a intenzitu barvy, a to postupným přidáváním pigmentu do gelu či akrylového prášku. A pigment využijete také u nestárnoucí francouzské manikúry. Stačí jen, abyste špičku nehtu s tenkou vrstvou gelu zabořily do pigmentového prášku a pomocí kuličky upravíte tvar, vytvrdíte a můžete dál pokračovat v modelaci nehtů. Tato metoda je podstatně rychlejší než klasika a navíc se nebudete muset zabývat očištěním nehtové kůžičky, protože pigment nepřetáhnete.

     A to není vše. Můžeme se pochlubit ještě jednou novinkou, kterou využije opravdu každý, a tou je věrnostní program pro všechny naše zákazníky. Vaší  přízně si neskutečně vážíme, a proto Vám za každou dokončenou, tj. zaplacenou a vyzvednutou objednávku nadělíme věrnostní body, které později budete moci proměnit ve slevové kupóny.

     Těšíme se na další setkání s Vámi a děkujeme za Vaši přízeň.

                                                                                                                                                           Vaše Nehtyprofi