Pokračujeme v krasojízdě. Pokud Vám UV lampy z nějakého důvodu nevyhovují, zaručeně Vás přesvědčí profi LED lampy. Jsou totiž energeticky šetrnější, vytvrzení nehtů je podstatně rychlejší a navíc jsou téměř bezúdržbové. Oproti 300 hodinám u UV lamp vydrží LED lampy podstatně, ale opravdu podstatně delší dobu. Výrobci uvádějí životnost na 5000 hodin, při běžném používání vydrží LED lampa až 12 let!!! Takže si můžeme odškrtnout výměnu žárovek. Z výše zmíněného vyplývá, že provoz LED lamp je podstatně ekologičtější a navíc se hodí právě pro ty z Vás, kteří trpíte alergiemi. LED lampy nevydávají teplo a nepálí, takže s LED lampami nepocítíte žádný diskomfort.

     To nejdůležitější pro běžné užívání je už výše zmíněná rychlost vytvrzení v LED lampě. Průměrná délka vytvrzení je pouhých 30 vtěřin!!!  Nutno podotknout, že těchto mega rychlých výsledků nedosáhnete u všech UV gelů, které jsou momentálně na trhu. Ideální variantou jsou speciální LED gely. Vytvrzení klasických gelů může být delší, nebo také nemusí jít vůbec. Je nutné vyzkoušet, ale tým Nehtyprofi Vám velice rád poradí, které gely lze, či nelze v LED lampě bez problémů vytvrdit. Rozhodně si však s novou LED lampou nemusíte nutně pořizovat jen LED gely. LED lampa spolehlivě bleskově vytvrdí gel laky a velkou většinu barevných UV gelů. Ideálním řešením je spojení LED i UV lampy do jednoho přístroje, v luxusním diamantovém provedení.

           

     Provoz LED lamp je tedy daleko jednodušší, rychlejší, bezúdržbový a levnější. Tyto výhody jsou ale vykoupeny vyšší pořizovací cenou. Pokud ale jednou LED lampu vyzkoušíte, zaručeně nebudete chtít jinak.

     Podobně jako u UV lamp je i LED lamp nepřeberné množství. Pokud například rádi cestujete, zaručeně oceníte kapesní LED lampu na cesty, která Vám v tašce nezabere téměř žádné místo. Každý nehet se kvůli velikosti této kapesní LED lampy vytvrzuje zvlášť, ale vzhledem k rychlosti vytvrzení to nepředstavuje žádný problém. A navíc pořizovací cena tohoto malého zázraku je více než příznivá. Kapesní LED lampu doporučujeme na urgentní opravu zlomeného nehtu.

                 

     Menší variantou LED lampy je 6W LED lampa, do které se už vleze celá ruka. Na délku má tato lampa jen 15 cm, takže v kufru rovněž nezabere moc místa. A máme i třešničku na dortu, k této krásné LED lampě získáte zdarma 5 ml LED glass gel. A to už se zaručeně vyplatí :-)

     Osvědčenou variantou LED lampy jsou 12W se 118 LED zářivkami. V prodeji máme bílou a růžovou variantu.  Tato lampa má v sobě zabudovaný časovač a automatický senzor, takže v tomto případě už opravdu mluvíme o stoprocentně kvalitním a komfortním výrobku.

              

     Variant je opravdu mnoho, nejdůležitější je, jak často a k jakým účelům budete lampu využívat. UV lampy jsou nestárnoucí klasiky. Za pár korun seženete kvalitní profi kousky na vytvrzení Vašich nehtíků. Pořizovací cena LED lamp je sice trochu vyšší, ale dál se o tento kousek starat nijak nemusíte a 30-vteřinové vytvrzování je naprostou peckou.

     Ať už si vyberete UV nebo LED, pamatujte, že jsme tady pro Vás a rádi Vám poradíme, jak na prodejně, tak přes internet či po telefonu.

                                                                                                                                                                                            Vaše Nehtyprofi