Léto je tady a s ním i zajímavý tip na to, jak si vybrat ten správný odstín laků na nehty. Těch je na českém trhu nepřeberně, nejednou najde člověk odstín, o jehož existenci neměl doposud ani tušení. Nových a nových odstínů stále přibývá, takže vybrat si ten správný je čím dál tím složitější. Proto Vám přinášíme zajímavý tip… Zkuste se inspirovat ve znamení zvěrokruhu. Jednoduše řečeno, podle svého znamení si jednoduše vyberte tu správnou barvu laku na nehty.

     Ohnivým beranům vládne Mars, jeho humor je ostrý jako žiletka a mezi barvy ušité na tělo patří nesmrtelná červená a to ve všech možných odstínech. Červená barva je pro berany zdrojem tolik potřebné ohnivé energie, kterou během dne spotřebují více než dost. Nositelem tohoto znamení je mimo jiné také Claudia Cardinal, která po červené barvě také nejednou sáhla. Další oblíbenou barvou je pro berany modrá, takže pokud se nebojíte experimentovat, sáhnout můžete i po této výjimečné barvě.

     Melancholicko-flegmatičtí býčci mají rádi požitky všeho druhu a hlavně jednoduchost. Mezi ty správné barvy proto patří bílá, růžová či tělová. Vedle nešlápnete ani pokud sáhnete po světle modré či zelenkavé barvě. Tak schválně, sedí to na nejznámější nositelku znamení býka, Ellu Fitzgeraldovou?

     Volnomyšlenkářské  blížence, jejichž významnou představitelkou byla podmanivá Marilyn Monroe, táhne jejich znamení k trendy šedé, béžové či mentolové barvě. Díky těmto barvám, milí blíženci, dokážete získat stabilitu ve svém roztěkaném a rozlítaném světě.

     Další na ráně jsou raci a račice, které ovlivňuje především Měsíc, a proto je jejich barvou šitou na míru právě stříbrná či ledově bílá. I přes svou romantickou duši tudíž namísto sladké růžové sáhněte po těchto chladnějších odstínech, uvidíte, že Vám padnou jako ulité.

    Ohnivým a divokým lvíčkům vládne neméně ohnivé Slunce, takže je nasnadě, že top barvou všech lvíčků je právě zlatá, která nechá vyniknout lvíčí vznešenost a výjimečnost.

     Citlivým Pannám vévodí Merkur a s ním fialová, popřípadě béžová barva. Mnohdy nerozhodné Panny si často nemohou vybrat mezi několika alternativami, proto, milé Panny, vězte, že nejspokojenější budete v lehce fialkové barvě. Kdyby Vám i přes všechny náznaky hvězd byla tato barva proti srsti, neprohloupíte ani s béžovou. Nezapomínejte ale, že světlá lila patří k letošním letním trendy barvám, které podtrhnou Vaši ženskost a opálení.

     Neklidné váhavé Váhy dokáže zaručeně zklidnit krásně tyrkysová barva, která koresponduje s uměleckou náturou všech Vah. Uměleckým symbolem Vah se stala nesmrtelná Brigitte Bardot, která, jako ostatně i mnoho dalších Vah, nepohrdne rovněž světložlutou, bleděmodrou barvou a nepohrdne ani černo-bílou variací.

     Vášniví a ambiciózní štíři bez váhání sáhnou po hnědé, červené či oranžové barvě, která podtrhne jejich smyslnost a neústupnost. Hlavně se štírovi nesnažte vnutit barvu, o které není on sám plně rozhodnut, v opačném případě se totiž zaručeně se zlou potážete.

     Impulzivní a energičtí Střelci hledají ve svém životě trochu klidu a harmonie, a to naleznou především  ve sladké růžové barvě nebo naopak v černé, která patřila k oblíbeným barvám světoznámé Edith Piaf.

     Zodpovědní a neustále pochybující Kozorozi potřebují barvu, která jim dodá kapku sebevědomí navíc, a to docílí použitím světle modré barvy.

     Nekonvenční Vodnáři, které vidíme neustále lítat s hlavou v oblacích, zajisté ocení tmavě modrou nebo také černou barvu, která podtrhne jejich snílkovskou duši. Svádivá Mia Farrow či elegantní Bára Basiková jsou toho živým důkazem.

     A nemůžeme samozřejmě zapomenout ani na nesmělé a zdvořilé ryby, jejichž šťastnou barvou je žlutá či béžová, která rybkám pomáhá střetávat se s každodenní realitou a navíc jsou tyto barvy naprosto dokonalé.