Určitě vám neuniklo, že ombré styl je v poslední době prostě IN. Přitom ombré (přeloženo z francouzštiny odstíněné) barvení tkanin vzniklo již ve 40. letech 19. století ve Francii, takže se nejedná zrovna o novinku.

     Ombré styl se vyznačuje jemným barevným přechodem, a to platí pro látky, vlasy i nehty.  Oblečení ve stylu ombré si můžete koupit v kterémkoli obchodě a vzhledem k tomu, že ombré vzniklo před více než 170 lety a stále se nám vrací, můžete si být téměř jistá, že ombré kousek bude trendy určitě ještě nějaké to století.

     S ombré přelivem si poradí každá zručnější kadeřnice a s návodem na ombré nehty přichází Nehtyprofi. Nejlepší na všem je to, že ombré nehty vypadají složitě, ale přitom se dají na nehtech vykouzlit naprosto jednoduše.

     Budete potřebovat kousek obyčejné houbičky na mytí nádobí a nejlépe tři barevné laky na nehty. Zde je nutné podotknout, že je nezbytné, aby k sobě barvy vždy ladily, aby byl přechod mezi nimi co nejpřirozenější. Takže vždy vybírejte tmavší a světlejší odstín téže barvy. K zahození nebude ani odlakovač, kterým spravíte drobné přetahy laků na nehtovou kůžičku a od věci také není finální vrstva laku na zafixování. Průhledná klasika nebo třpytivý… to už ponecháme na vaší fantazii. A to nejdůležitější na konec, určitě se neobejdete bez trpělivosti. Výsledek ale bude stoprocentně stát za to.

     Jdeme na to.

1)      Bílým, pleťovým, perleťovým nebo nejsvětlejším odstínem vybrané barvy nalakujte celý nehet, který nechte zaschnout.

2)      Na houbičku naneste jednotlivé odstíny laků od nejsvětlejšího po nejtmavší odstín (můžete použít až pět odstínů, pokud se vejdou na nehet).

3)      Nalakovanou houbičkou rychlými pohyby aplikujte (naťupkejte) barevné odstíny laku na nehet.

4)      Nechte lehce zaschnout a poté rychle zafixujte finálním bezbarvým lakem.

5)      Lak okolo nehtu odstraňte vzpomínaným odlakovačem. Pokud se tohoto kroku chcete vyvarovat, použijte náplast, kterou nalepíte kolem celého nehtu.

6)       Teď již můžete nechat ostatní obdivovat váš krásný výtvor.

 

Pro inspiraci se můžete mrknout i na video návod.