Jak si vybrat kosmetický kufřík?

Kosmetické kufříky můžete volit podle stylu, velikosti a designu. Pokud budete cestovat za  svými klientkami doporučujeme zvolit XXL kufříky na kolečkách. 

 

Díky tomu je cestování opravdu pohodlné. Všechny kufříky jsou doplněny praktickými držadly pro přenášení a často i kolečky. Jednotlivé gely, laky, i odborné vybavení budete mít s sebou bezpečně uložené a chráněné proti mechanickému i jinému poškození. 

 Pokud chcete kufřík pouze jako dekorativní doplněk do svého pracovního koutku, tak je vhodné zvolit velikostně menší kufříky.

  •  Jak o kufřík pečovat?

Občas se stane, že špatně upevníte víčko gelů a ten se nechtěně vylije do zavazadla, a to je třeba ihned vyčistit. Vždy je potřeba zasáhnout v čas a nenechat kufr další měsíc ležet se skvrnou uvnitř.

Doporučujeme nepoužívat žádné chemické přípravky, které kufříku škodí. Kufřík nejprve otřete vodou s navlhčeným hadříkem. Vyvarujte se kartáčkům s drsným povrchem, které můžou kufřík poškrabat. Nesušte kufřík nad horkým topením či u ohně.

Pokud s kufříkem cestujete, je dobré ho zabalit do průhledné fólie a tím můžete předejít poškrabání.

  • Jaké vybavení Vám kufřík může nabídnout?

U středních či větších kufříku se Vám nabídne větší počet úložných přihrádek, které můžete rozložit na dvě části. Díky tomu můžete ušetřit hodně míst. Některé přihrádky v kufříku lze snadno vytáhnout. 
Pokud to kufříky umožňují, tak součástí balení je popruh, který můžete s kufříkem umístit na rameno a snadno jej přenést na určené pracovní místo.

Větší XXL kufříky obsahují kolečka a výsuvné madlo. Manipulace s kufříkem je díky tomu opravdu snadná.

  • Co všechno můžete v kufříku skladovat?

Uložit do něho můžete nejen dekorativní kosmetiku, ale i pomůcky pro modeláž nehtů např. barevné gely, gel laky, tekutiny, ozdoby a další potřeby bez kterých se neobejdete.

Pokud budete volit větší kufřík, tak ty umožňují díky svému většímu prostoru uschovat UV lampu, brusku a odsávačku.


Snad Vám náš článek pomohl a věříme, že teď zvolíte tu správnou variantu a z kufříku budete mít nejen radost, ale bude také dobře sloužit. ♥