S létem jsme se už definitivně rozloučili, ale to neznamená, že zapomeneme na nápadité zdobení nehtů. Jak totiž všichni víme, po létě přichází podzim a s ním mimo jiné i halloween. Děti si vybírají roztodivné strašidelné oblečky, mnozí z nás zkouší dokonale vydlabat obří dýně a vůbec různými způsoby vyzdobit mnohdy pochmurný a pro někoho i smutný dušičkový čas. Při tom všem zdobení nesmíme zapomínat ani na své nehty. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší a nejnápaditější halloweenské nehty, které zaručeně zvládnete i doma.

   

                                

Pokud chcete, aby vaše halloweenská  vizáž byla opravdu hrůzostrašná, doporučujeme nehty alá upír. Stačí špičatý tip na ukazováčku a malíčku a špičky bílých nehtů „namočit“ do červeného laku. Výsledek vypadá naprosto dokonale. Upírské nehty si můžete vyčarovat i na přírodních nehtech. Na konečky nehtů nalakujete červeným lakem nepravidelné vlnky. Druhou vrstvu naneste do podobných míst a do oblasti vlnky kápněte lak a nechte lehce stéct po nehtu. A efekt stékající krve je na světě. K vytvoření těchto dokonalých upírských nehtů Vám poslouží například laky řady Bellisima.

 

                                          

Mezi nestárnoucí halloweenské pecky patří oranžová barva dýně v kombinaci s černou temnotou. Na oranžovém podkladu si tak jednoduše můžete vymalovat černou pavučinu. Zručnější pak i nějaké to strašidýlko. K tomuto účelu perfektně poslouží  halloweenské vodolepky, jejichž aplikaci zvládne i šikovnější dítko.

 

                                                           

 

    Pokud Vám zdobení opravdu nic neříká, stačí si nalakovat drápky nestárnoucí černou nebo naopak temně rudou, které se budou hodit na každou halloweenskou party stejně jako dýně či Frankensteinové. Kombinace klasického černého laku s matujícím lakem je navíc velice elegantní.

 

 

Skvělým nápadem jsou také otisky prstů na nehtech, jejichž realizace je rovněž více než jednoduchá. Na podklad otiskneme část svého prstu, který jsme si předtím pomalovali zdobícím fixem. Volba barev je pouze na vás.  Velice efektně vypadají také nehty pouze pocákané červeným lakem.     

              

 

 

A máme tip i pro ty, kteří míří na halloweenskou party a nebojí se budit hrůzu :-) I když tvorba takovýchto nehtů je již poněkud náročnější a spadá spíš do oblasti působení filmových maskérů.

 

                         

                                                                                                                                    Krásný a nápaditý Halloween.

                                                                                                                                                                                            Vaše Nehtyprofi