Léto je konečně tady, mnozí z nás už mají za sebou první spáleniny ze sluníčka, děti si užívají prázdnin a pokud si lámete hlavu, jak si nazdobit nehtíky, abyste byla stylová, máme pro Vás jeden horký tip. Letos v létě frčí etno nail art. A že je z čeho vybírat.

     O co se konkrétně jedná? Zavřete oči a představte si africké, indické či indiánské ženy a jejich ozdoby hýřící barvami a nepřebernými krásnými vzory. Přesně to je etno styl. A teď už ho jen přenést na nehty a je to. Na tomto stylu se můžete vyřádit, barev můžete použít kolik chcete a jaké chcete. Etno nepodléhá žádným upjatým pravidlům, je to styl letních ulic, veselý prosluněný, jednoduše letní a hlavně pozitivní. Nechte se inspirovat a vykouzlete si na svých nehtech kousek exotiky.

     Nehty můžete dokonale sladit se svým outfitem, etno styl najdete snad ve všech moderněji laděných obchodech. Do etna se můžete zahalit od hlavy, resp. od uší až po paty. Ať už vsadíte na složitější indické ornamenty a ozdobné kamínky nebo na indiánská peříčka alá lapače snů.

                                                             

     Nechte se inspirovat naší galerií, odvažte se odvázat a užívejte pohodového léta.

 

                                                                                                                                                         Vaše Nehtyprofi