Jak už jste si určtě všimli, rozšířili jsme sortiment o další prvky dekorativní kosmetiky. A protože u svých výrobků sázíme především na kvalitu, obrátili jsme se na českou značku Dermacol. Výrobky značky Dermacol Vás rozjasní, zkrášlí a zároveň hydratují. U nás si můžete vybrat z široké nabídky výrobků Dermacol. Například blahodárně vonící sprchové gely řady Aroma Ritual, které povzbudí tělo i ducha. Stručně a jasně, u nás najdete přípravky pečující a zdokonalující tvář, oči i pleť. Stačí si jen vybrat.
     A aby toho nebylo málo, za každý nákup přesahující hodnotu 500 Kč můžete vyhrát jeden z nádherných luxusních diamantových prstenů. A to už stojí za to. Co pro to musíte udělat? Jak už bylo řečeno, stačí nakoupit výrobky Dermacol v hodnotě přesahující 500 Kč. Zaregistrovat se na stránkách Dermacol.cz a následně na svém profilu zaregistrovat všechny své nákupy výrobků Dermacol. K tomu ještě odpovíte na jednu soutěžní otázku a je to. Nemusíme asi ani zdůrazňovat, že čím více zaregistrovaných nákupů budete mít, tím se Vaše šance na získání diamantového prstenu zvyšuje. (Důležité upozornění: nezapomeňte si všechny zaregistrované účty o nákupech uschovat. V případě výhry jej totiž budete muset předložit).
     Limitovaná kolekce prstenů je vytvořena z růžového zlata s nádherným motivem sněhové vločky, ve které je zasazených 33 pravých nefalšovaných diamantů. Která z nás by po takovém skvostu netoužila?
     Všech 50 prstenů bude výherkyním a výhercům předáno na galavečeru spojeném s představením Labutího jezera v samotném Národním divadle v Praze. Takže nejenže získáte nádherný prsten, kterým se jen tak někdo nebude moci pyšnit, vy se na galavečeru budete cítit jako hvězda.
     Takže pro pořádek ještě resumé. Za každý nákup v hodnotě přesahující 500 Kč se Vaše šance na získání luxusního prstenu opovážlivě zvyšuje. Po zaregistrování, zodpovězení soutěžní otázky a s trochou štěstí na Vaší straně můžete získat luxusní prsten z růžového zlata osázeného 33 diamanty, k tomu dva lístky na galavečer a aby toho nebylo málo, k tomu ke všemu dostanete ještě láhev Mucha sektu, abyste se opravdu cítili jako v pohádce. A stále ještě nekončíme.... Kromě hlavní ceny čekají na soutěžící také každý měsíc dárkové balíčky produktů značky Dermacol.
     A co je na tom všem nejlepší, na získání prstenů máte ještě fůru času. Celá soutěž trvá až do 31. 8. 2016. To stihnete sfouknout spoustu nákupů.
     Celý tým Nehtyprofi Vám přeje hodně štěstí, tu nejpřesnější tipovací odpověď a pokud se stanete zrovna vy tou šťastnou či šťastným držitelem diamantového prstenu, neváhejte se o svou radost podělit i s námi. Nákupům a soutěžení zdar. Hodně štěstí.
                                                                                                                                                           Vaše Nehtyprofi