Zdobení nehtů je v dnešní době více než dost a zorientovat se mezi nimi je mnohdy velice nesnadná záležitost. Pokud ale chcete být IN, sáhněte po 3D ozdobách, a to konkrétně po bižuterii na nehty, která vykouzlí z Vašich nehtů hotové šperky. Bižuterie na nehty dodají nehtům dynamiku a hlavně atraktivitu. S touto ozdobou rozhodně nebudete „šedou myškou.“  Spíš si budete muset zvyknout, že se Vaše nehty stanou středem pozornosti.

Při výběru, respektive při samotném zdobení nehtů, pamatujte, že méně je více. Bižuterie nejlépe vynikne, pokud ji aplikujete pouze na jeden či dva nehty na ruce. Ozdobit tak můžete celý nehet větším kouskem bižuterie, nebo jen část nehtu mini bižuterií.

A na závěr několik málo „suchých“ informací o aplikaci. Ta je více než jednoduchá. Pokud už se dostanete přes ten nejtěžší úkol, kterým je vybrat si z tolika krásných kousků pouze jeden z nich, stačí Vám jen gel či lak na nehty. Bižuterie na nehty se totiž jednoduše aplikuje do UV gelu či laku na nehty, jak už z výše zmíněného vyplývá.  Zapomenout nesmíte ani na správný odstín gelu či laku. Ten musí daný kousek bižuterie zvýraznit, ne potlačit.

 

Skvěle vyniknou nehtíky vyšperkované větší či menší bižuterií například také na matném podkladu.

      

    

      A dokonale sedne bižuterie i na přírodním nehtu. Uznejte sami...

        

   

A pokud Vám bižuterie bude na nehtu připadat málo, máme pro Vás úplně poslední tip. Bižuterie se perfektně doplňuje například s karusel ozdobami. Opět platí, že fantazii se meze nekladou.