P-Shine, BalbCare, parafín, vodolepky, Fiberglass, FIMO, gel, akrygel… o čem je řeč? Pokud si přejete zdokonalit se nejen v terminologii, ale také v nehtové modeláži, manikúře či pedikúře jako takové, nabízíme Vám řešení na dosah ruky. Jako profesionální firma si zakládáme na kvalitě a profesionalitě, a proto již nějakou dobu spolupracujeme se studiem NIAN, které nabízí kurzy nehtové modeláže, manikúry a pedikúry, to vše samozřejmě s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

     Kurzy jsou vedeny kvalifikovanými lektory s mnohaletou praxí a po jeho absolvování a úspěšném složení závěrečných zkoušek účastník získá osvědčení s celostátní platností právě pod hlavičkou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, takže budete moci bez problémů zasvětit svou profesionální dráhu péči o nehty, ruce, nohy a současně i o duši, protože součástí každého kurzu je i psychologická teoretická část.

     Kurzy jsou rozděleny na dvě části, a to na teoretickou a praktickou část. V teoretické části se dozvíte vše potřebné, včetně právě zmiňované psychologie, ale také první pomoci, dermatologie či základů podnikání. Účastníci kurzů se na vlastní ruce i nohy naučí modeláž nehtů pomocí metody akryl, tekuté pryskyřice, gelu, akrygelu, ale také zdobení nehtů, masáž rukou, parafínové zábaly, P-Shine, BalbCare a mnoho dalšího. Záleží jen na Vás, který z kurzů si vyberete.

     Pro maminky na mateřské či jiné „dovolené, “ studenty a vůbec pro všechny, kteří se zajímají o krásné nehty, studio NIAN otevírá také zájmové kurzy Modelace nehtů. Na své si přijdou také pokročilejší manikérky a pedikérky, a to na kurzu Zdobení nehtů, kde se seznámíte s metodou zdobení One Stroke (zdobení nehtů jedním tahem štětcem), zjistíte, co je to zdobení FIMO, zdobení pomocí akrylových a gelových barev a mnoho dalšího.

     A třešnička na dortu na závěr. Pro všechny účastnice a účastníky kurzu Studia NIAN Nehtyprofi nabízí slevu na celý nákup. Výše slevy se odvíjí podle výše Vašeho nákupu, a to samozřejmě přímou úměrou.

     Více informací o jednotlivých kurzech získáte na stránkách Studia NIAN nebo na telefonním čísle: 774 253 094, popřípadě u nás na prodejně Nehtyprofi.

     Stará pravda praví, že by se člověk měl vzdělávat celý život, takže neváhejte a jděte do toho!