Kouzlo Arganového oleje 

Víte z čeho se Arganový olej vyrábí?

No přece z plodů stromu Argania Spinosa, který roste pouze v Maroku.

Existují dva druhy Arganového oleje. Jeden je potravinářský, který jistě znáte z kuchyně a druhý kosmetický. Dnes se budeme zabývat tou druhou variantou. :) Kosmetikou.

Nasadila jsem Vám brouka do hlavy? Určitě si říkáte jak poznat Araganový olej potravinářský a jak ten kosmetický... Je to jednoduché. Potravinářský olej má tmavou barvu a také výraznější aroma.

Jelikož máme letní sezónu, tak jsme pro Vás naskladnili velké množství opalovacího másla s Arganovým olejem. :) Máme také NOVINKU - opalovací přípravky i pro Vaše malé ratolesti. :)
Opalovací máslo pro děti s UV faktorem 25, které je navíc voděodolné. Určitě Vás nadchne i osvěžující voda pro děti, která je zaručeným pomocníkem v tropickém počasí.

V čem Arganové máslo tak vyhlášené?

Opalovací máslo obsahuje bio-arganový olej a betakaroten. Tyto složky dodají pokožce velmi rychlé a dlouhotrvající opálení. Dále obsahuje vitamín E, který nás ochrání před vysušováním a také před stárnutím pokožky :) UV faktor másla je 20.

Opalovací máslo nedoporučujeme vystavovat slunečnímu záření, jelikož se jeho konzistence může přeměnit v tekutinu :)

Existuji s Arganovým olejem ještě další přípravky na opalování?

ANO, existují. Např. Opalovací olej ve spreji, který obsahuje Arganový olej s UV faktorem 30. Jako navíc obsahuje UVB+UVA, což poskytuje ochranu před spálením. Ideální do tašky na pláž, teda pokud se chystáte na dovolenou k moři. Také to má výhodu, jelikož faktor je vysoký, můžeme olejem natírat i děti od 3 let.

A teď zpátky k Arganovému oleji.

U nás můžete zakoupit 100% Arganový olej, který je určený přímo na pokožku. Pokud máte velmi vysušenou pleť, tak výrobek Vás přímo uchvátí. Doporučujeme vyzkoušet i na konečky vlasů. Pokud máte vlasy vysušené, ať už od moře nebo ze sluníčka či barvení, tak Vám stačí olejíček jemně vmasírovat do konečku vlasů.

Doporučujeme Body Tip regenerační masku s Arganovým olejem :) 


Na co můžu Arganový olej ještě použít?

Použití je velmi široké. Olej je velmi účinný při léčbě kožních onemocnění, jako jsou ekzémy, akné a také i popáleniny. Hodně lidí tento olej používá na vlasy, jeho účinek opravdu stojí za to. Pokud máte svědivou pokožku hlavy, tak olej Vám svědění vlasové pokožky zmírní. Sníží zároveň i suchost pokožky a dodá vlasům vitalitu, sílu, lesk a hebkost.

A nesmíme vynechat ani péči o nehty.
Olej obsahuje tolik vitamínů a minerálů, že díky němu se nehet nebude třepit ani lámat. Olejíček pravidelně vtírejte do nehtové kůžičky. Uvidíte, že odteď ušetříte za manikúru i pedikúru. :)