Máte doma startovací sadu na akrylové nehty?
Máme pro Vás jednoduchý postup, který zvládnete doma :) 

Co budete potřebovat? Tak určitě akrylovou startovací sadu. V této sadě jsou opravdu ty nejzákladnější věci, které budete pro tuto modeláž potřebovat. 

A teď ten postup:

Ten je skoro stejný jako u gelové modeláže, akorát nepracujete s UV lampou, takže si ušetříte i nějaký ten čas. 

1. Základní prvním krokem je velmi pečlivá příprava nehtů. Pokud nehet nebude řádně odmaštěn a zmatněn, tak Vám tato modeláž nebude moc dlouho držet. Takže zapomeňte pečlivě nehet odlakovat (to v případě pokud máte zbytky laků) poté odmastit, zmatnit (brusným blokem), zatlačit kůžičku a také zastřihnout do požadováné délky.

2. Důležitý první krok máme hotový a teď přijde na řadu umělý tip nebo šablona.

Nezapomínejte na správné nalepení tipů! Tip se vždy přikládá pod úhlem 45 stupňů. Pokud tip nebude správně nalepený, tak Vám může způsobit infekci nebo plíseň. Špatně nalepený tip poznáte podle vzduchové bublinky! Takže lepit bez bublin :) Nalepený nehtový tip zkrátíme gilotinou. 

Nehet jemně a pečlivě zmatníme a zpilujeme přechod. Přechod pilujte opravdu jemně, jinak ho můžete propilovat! 

3. Výborně! Už máme před sebou třetí krok. A teď budete potřebovat primer nebo bonder na přilnavost akrylů. Tuto tekutinu neaplikujte na celý tip, pouze na přírodní část nehtů. 

4. A teď tady máme závěr :) Možná, že se Vám bude zdát složitý, ale tohle opravdu zvládnete. 

Připravte si roztok LIQUID, který je také v startovací sadě. Liquid si můžete nalít do skleněného kelímku (stačí pár kapek). Připravte si štětec na akryl a postupně namočte špičku štětce do liquidu a poté ihned do akrylového prášku. A teď se Vám na štětci udělala kulička. Tuto hmotu vždy nanášejte na nehty od středu ven. 

TADY JE NUTNOST PRACOVAT OPRAVDU RYCHLE. Tato směs rychle tuhne! Snažte se neaplikovat hmotu na kůži, jinak se Vám nehet bude odchlipovat. 

Pokud nebudete se štětcem modelovat, tak ho vždy namočte do čističe, jinak by Vám na něm akryl ztuhl. 

5. A už jsme skoro u konce :) Pokud nejste spokojení, tak není problém tuto chybu opravit. Stačí vzít pilník a pilovat a pilovat! 

A pokud se Vám tvar povedl, tak teď už stačí vybrat barevnou barvu.

6. Už máte vybráno? Můžete zvolit různé barevné akrylové prášky, barevné gely či gel laky. Aplikujte 2 vrstvy těchto barev :) 

A teď už stačí barvu přetřít leskem (finish gelem) a je to! 

 

Nehtyprofi Startovací sada na akrylové nehty č.1štětec na akryl .8 fialová abstrakce